[MAPS_CZ] Mapy Shocart online

Started by Kroko_CZ, February 07, 2011, 19:36:22

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

mmcyklo

#15
Vypadá to, že do zoomu 14 je to ok, ale nejpodrobnější (zoom 15) se každá druhá dlaždice nestáhne. :(
  •  

Kroko_CZ

#16
Tak to máš štěstí, mě to dělá v každé vrstvě. Ne pravidleně ob jeden čtverec, ale dělá.
backup BackuP BACKUP
  •  

mmcyklo

#17
No v Locusu mám zoomy 14 už ve casch, tak to by mohlo být tím. Ale totéž (do 14 ok) mám i v Mobile Atlas Creator 1.8 a nevím jestli i on má něco nakešované..
  •  

johndirt

#18
Při použití [MOBAC 1.9 prev. 9] to jiz opet funguje.
http://sourceforge.net/projects/trekbud ... erimental/
Je třeba ale  provést v tomto SW update mapovych zdroju: Settings - Map sources config - Perform online update.
Patrne plati, ze: http request header musi mit v referrer URL adresu cykloatlasu. Zdroj TB forum
  •  

kaciherak

#19
Takže jsem testoval Atlas creator 1.9 a po přidání map od shocartu to dělá pořád to samé.
Pořád vynechává dlaždice
  •  

Kroko_CZ

#20
V Mobile Map Creator po update atím znehází chyby, tak uvidíme co to udělá a případně budeme pátrat dál.
backup BackuP BACKUP
  •  

ormoru

#21
Dlazdice vynechava ve vrstve 15 se zapnutym reliefem.
Osobne, tuto vrstvu nemam. Staci 14 s tim, ze locus umi vrstvu uzamknout a zvetsit.
  •  

Kroko_CZ

#22
Už se rýsuje řešení v MOBAC, dnes budu testovat.
backup BackuP BACKUP
  •  

nemecjenda

#23
Mě to normálně funguje. Mám nejnovější MOBAC 1.9 preview 11 a stáhnu Cykloatlas s reliéfem bez problémů... např. mapa cca 10 000 dlaždic a žádný error...
  •  

Menion

#24
divím se pánové, že když už máte potřebu využívat Shocartí cykloserver mapy, že někdo z vás nestáhne celý balík do cca 2x2GB sqlite map a ten nenasdílí. Ušetřilo by to minimálně dost náročnou zátěž na cykloserver ...
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

cevacevikus

#25
S temi 2x2GB balicky by bylo nejlepsi nasdilet take rovnou nastaveny MOBAC s nactenou mapou (slozka tilestore), protoze je idealni pro cykloatlas vypnout aktualizaci mapovych kachli... Pak si uz muze kazdy udelat jakoukoliv mapu dle potreby... Ne kazdemu by mohlo vyhovovat rozdeleni v tom balicku...
  •  

adventurer

#26
Ale to by jsme nesměli být v čechách, přece se někdo nebude dělit o mapy které si poctivě stáhnul, ne ?
 :?
  •  

neneezatch

#27
A co použít mapy z mapy.cz, ty jsou taky od Shocartu (i když ne tak povedené jako na cykloserveru)...
  •  

adventurer

#28
Existuje nějaký program pro windows, kterým bych mohl prohlížet sqlite mapy ?
  •  

nemecjenda

#29
Nemám stažené celé česko ale jen části. Pokud by ,měl někdo zájem o Krkonoše, Orlické hory, Kralicko, Šumavu tak můžu uploadovat. (Shokart s reliéfem, nejpodrobnější měřítko)
  •