Koupě na marketu

Started by polnik, March 21, 2012, 09:29:48

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

polnik

Ahoj

Mám trošku problém. Jelikož jsem byl grázl tak jsem si obstarával verzi PRO načerno a ted bych již rád měl oficiálně koupenou, ale na marketu mi to již píše že ji zakoupenou mám ikdyž to není pravda. Nevíte někdo jak si s tím poradit?
Děkuju za odpověď
  •  

Hanka

#1
Ahoj,

naprosto odzbrojující upřímnost :)
Zkus odstranit Locus z tvého telefonu, vymazat cache aplikace Google Play, restartovat zařízení a zkusit zakoupit Locus Pro znovu. Mělo by to pomoci.
  •  

polnik

#2
Funguje toooo!!!! Děkuju za odpověď a už i zkouším PROčko a dneska pujdu aji najit nějakou tu kešku :-)))
  •  

micska

#3
No, ja mam jiny problem. Mam svou Pro versi koupenou a nevim, jak koupit dalsi licenci pro pritelkyni, ktera beha na Locus Free. Jde to, aniz bych k tomu potreboval jeji telefon?
Diky
  •  

rando

#4
Ahoj všem.Já jsem  koupil PRO verzi na APP center ,zaplatil pře PaxPal .Vše fungovalo.Až do doby kdy mi v servisu vyměnili v telefonu MB.Teď to po mě chce registraci ,ale já nevím co mám zadat.Heslo jsem zapoměl...pokud zadám jměno a heslo na Gmail ,tak to nefunguje.Lze zjistit tyto přístupové údaje...? Díky za radu.
  •  

rando

#5
Vyřešeno! :D
  •  

parda

#6
Vyměnil jsem Xperii za Galaxy. Jak postupovat při přesunu koupené verze LOCUS Pro ?
  •  

Kroko_CZ

#7
Stačí se přihlásít na Obchod pod stejným jménem. Aplikace není vázaná na přístroj, ale na účet, tak jako většina android aplikací.
backup BackuP BACKUP
  •  

samko_samko

#8
Po odstránení nelegálnej verzie z telefónu som si cez AndroidPIT zakúpil legálnu verziu Pro (2.2.0).
Market mi oznámil aktualizáciu, tak som ju nechal nainštalovať a market mi oznámil, že aktualizovať sa nebude, vraj som si svoju verziu nezakúpil.
Vie mi niekto poradiť alebo mám s tým obťažovať autora? Doklady o zaplatení mám  k dispozícii (PayPal, AndroidPIT).
  •  

Hanka

#9
Dobrý den,

odstraňte ze svého telefonu cache programu, restartujte zařízení a zkuste zakoupenou aplikaci nainstalovat ještě jednou. Mělo by to být v pořádku.
  •  

samko_samko

#10
Stalo sa. Market chce po mne opäť zaplatiť. :-(
AndroidPIT  (cez PC)si pamätá nákup, ale neviem ako znova stiahnuť program. AndroidPIT cez mobil chce tiež po mne platbu.
  •  

Hanka

#11
Jen pro kontrolu, koupil jste si aplikaci přes AndroidPIT, je to tak? Ve Vašem příspěvku ale zmiňujete také Market, to jsou dvě odlišné aplikace (nyní Google Play). Pokud jste si koupil aplikaci přes AndroidPIT na PC a nyní si ji chcete nainstalovat do Vašeho mobilního zařízení, použijte aplikaci AppCenter, která Vám umožní zakoupenou apolikaci do mobilního zařízení stáhnout  a zkontrolujte, prosím, zda máte ve svém zařízení nastavený stejný Google účet, jako ten, přes který jste aplikaci zakoupil přes PC.
  •  

samko_samko

#12
Nákup som realizoval pravdepodobne cez AppCenter (mám v teleféne aj PIT aj play a už sa nepamätám, ktorý som použil), ale pri požiadavke na platbu  ma to presmerovalo na AndroidPIT, potom na PayPal a potom za asi 30min sa dal Locus stiahnuť do telefónu (dovtedy mi telefón vypisoval, že som si aplikáciu nazakúpil).
Keď prebehla inštalácia, tak som nič viac neriešil.

Včera som stiahol z warezu verziu 2.2.1 a nainštaloval (pri pripojenom telefóne ku wifi - root telefónu nemám). Inštalácia prebehla korektne, pravdepodobne si telefón niekde overil licenciu (zakúpenie) a nainštaloval Locus.
Pred inštaláciou som odinštaloval pomocou Google Play Locus z telefónu a z karty som odstránil adresár Locus. Okrem máp, tie som iba preniesol do iného adresára.

Uvidím, či prebehne aktualizácia korektne.
  •  

samko_samko

#13
Tak som to skúsil. Už je všetko v poriadku. Po zaplatení a inštalácii Locusu som sa mal prihlásiť do AppCenter. Síce neviem prečo, ale po prihlásení sa do AppCenter (najprv cez PC a potom cez telefón) sa všetko dalo do správneho právneho stavu. Neviem ktoré prihlásenie bolo potrebné, ale už je dobre.

Za € 5,- je to aplikácia na nezaplatenie (ja som ju mal nelegálne, lebo som doteraz nemal ako platiť cez internet).
Želám autorovi dlhý a plodný život. :-)
  •  

samko_samko

opäť otváram tento topic. Kúpil som si nový telefón a chcem preniesť zo starého "locus pro". Po nainštalovaní najnovšej verzie AppCenter a po prihlásení sa, App center mi nedovolí stiahnuť locus, stále sa ma snaží presmerovať na Google play. Navyše tvrdí, že ho nevlastním a nechce ho zobraziť v "mojich aplikáciách".  je nejaký spôsob ako na to alebo ho musím opäť zakúpiť?
  •