Nejde nainstalovat

Started by Petr Neda, March 21, 2012, 17:18:41

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Petr Neda

Nazdárek, mám problém s instalací. Dneska jsem zakopil verzi Pro a nejde mě nainstalovat   :cry: . Píše to nedostatek místa v úložišti, což ale není možný. Ve founu mám ještě kolem 40 MB a na sdkartě v oddílu ext2 něco přes 120 MB. Zkusil jsem nainstalovat Free verzy a ta šla v pohodě, tak jsem jí odinstaloval a zase zkusil Pro a zase to píše nedostatek místa. Už si nevím rady  :x  . Předem díky za pomoc.
  •  

Menion

#1
Zdravím Petře,
  už máš tohle vyřešené (vlastní silou nebo s pomocí Hanky na support mailu)? Pokud ne, pamatuju si že před pár dny přišel od někoho podobný email. Skončilo to tím že to prostě vyřešit nejde a uzavřeli jsme to že je to chyba ROMky a že počká na update. Naprosto netuším proč se to děje a stejně tak jsem si jist že Locus je v tom nevinně. Dokud ho nemáš naisntalováno a nespustíš, tak je to v podstatě mimo mě co se v telefonu děje. To že jde Free a nejde Pro je ale záhada. Každopádně pokud ještě nevyřešeno, kontaktuj nás na mailto:locus@asamm.com">locus@asamm.com s číslem objednávky a není problém abychom ti vrátili peníze
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

Petr Neda

#2
Díky za reakci, už je vyřešeno a vše funguje tak jak má. Nakjonec jsem se musel dostat do systému a odamazat všechno kde byl jenom náznak Locus Pro a kde to nšlo odmazat, tak editovat záznmy. Nakonec po dvou dnech mazání a všeho možného se to podařilo. Né že bych toho měl tolik, ale dal jsem tomu deně tak hoďku. Jinak super apka a už se těším až vyrazíme s rodinkou na kešule.
  •