Vypínání Locusu při navigování

Started by pevlas, March 20, 2012, 20:59:45

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

pevlas

Zdravím. Mám problém s Locusem Pro při navigování v autě. Po navolení trasy Locus normálně naviguje, ale po několika minutách (řádově jednotky až desítky minut) se Locus vypne. Po opětovném spuštění již žádné navigování  navoleno není. Nehlásí žádnou chybu, vypadá jako úplně standardní vypnutí. Zkusil jsem  -nastavení-různé-reset nastavení, ale problém zůstává. Ve složce Locus/logs jsou různé errors soubory, ale žádný časově a datumově neodpovídá vypnutí Locusu při navigování. Nevím kdy tento problém vznikl, objevil jsem ho tento víkend, před cca. čtrnácti dny až třemi týdny bylo vše v pořádku. Pokud někdo tuší, co by popsaný problém mohlo způsobovat, budu vděčný za radu. Děkuji. Petr Vlasák
  •  

Menion

#1
Zdravím,
  normálně běží a vypne, jako že se úplně ukončí, prostě zmizí? Zajímavé. Pak bych určitě potřeboval log z nějakého externího programu. Obvykle doporučuju program CatLog. Ihned po tomhle ho spusť a po pár vteřinkách až přestane divoce načítat z menu vyber uložit a výsledný log mi prosím zašli. Logy v "logs" adresáři totiž neobsahují ty nejhorší chyby protože locus prostě spadne dříve než stihne něco zapsat. Děkuju
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

pevlas

#2
Zdravím. Děkuji za odpověď. Nahrál jsem celkem čtyři logy z programu CatLog. První dva při použití vektorových map, další dva při použití on-line map. Odeslal jsem je na mail uvedený v tvém profilu. Ještě jednou děkuji za odpověď a ochotu. S pozdravem Petr Vlasák
  •  

Menion

#3
prosímtě, teď jsem se na tu chybu chtěl podívat ale ani ve spamu, žádný email nemám. Můžeš mi ty logy poslat na http://www.locusmap.eu/_temp/2.1.1.8.apk , děkuju
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •