Locus - addon AR - los problemos

Started by martinmail, March 07, 2012, 11:39:25

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

martinmail

Chtěl bych poprosit meniona o radu, jakým způsobem rozchodit Augmented reality view v telefonu Sony Ericsson Xperia S (LT18i) - na tomto telefonu aplikace nejen dobře vypadá a proto jsem neodolal a vzal ji na výlet ještě ve verzi Free.
Hledal jsem šikovnou aplikaci možná dva měsíce, neměl jsem moc přehled a pamatuji se, že jsem ji několikrát - hlavně kvůli mapovému podkladu - smazal, aniž bych si ji vyzkoušel. Nakonec si ke mě stejně cestu našla a by jsem nakonec jak v jiříkově vidění, co to je za pecku. Koupil jsem hned full a rozšířil funkce, bohužel ale také padání aplikace... (pravděpodobně také mojí chybou, nahrál jsem tam asi 50 stop v gpx z mého turi.Garmina 5 let nazpět, tak je v nich možná blecha... - doufám :-)

Moje otázky:

1. vidění bodů v aplikaci AR = 0. Aplikace spustí fotoaparát, kruh v levé straně, kde se natáčejí POI, které jsou v mapě, ale tam je také protíná pouze jedna čára, která (jak jsem zkusil na předchozí verzi Androidu a jiném telefonu Sony Er.) má být ohnisko nebo jak bych to nazval, prostě záběr fotoaparátu. Něco je špatně, možná jen blbůstka, prosím prosím, těším se na první kopec, kde se podívám na to co vidím před sebou v tak báječné aplikaci....:-)

2. mé nahraté stopy pětiletky do aplikace se přesunuly pouze do složky "stopy", nejde je někam zařadit? Brzy mě v tom vznikne guláš, bude jich mnoho... Byly projeté aplikací MapSource, nahrány ve formátu gpx.

Velmi děkuji za pomoc a držím palce v dalším vývoji a přílišném nepodlehnutí komerci.

Martin
  •  

Menion

#1
Zdravím Martine,

  problém s AR se řeší už tady viewtopic.php?f=28&t=1219. Vypadá to na nějaký problém jen pro SE telefony. Chystám se si v nejbližší době zakoupit nějaký malý na testování takže to pak snad už konečně odladím

  ohledně tras, tak Locus prozatím nemá žádné kategorizování jako u bodů. Můžeš si je označit typem (ikonkou) a pak přes spodní menu filtrovat

díky za palce, komerce snad nehrozí :)
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •