Locus - addon GeoGet Database

Started by pappp, February 25, 2012, 17:08:15

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

pappp

Po aktualizaci na verzi 2.0.0. addon nefunguje - nepodařilo se načíst kešky - null
  •  

Menion

#1
akorát se na web nahrává nová verze, tak pak vyzkoušej
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

pappp

#2
Díky moc, už funguje
  •  

tprochazka

#3
Jen, nezobrazovala se u mysterek, které mají finální souřadnice dříve takové hvězdička?
Nyní se sice stále vyřešené mysterky zobrazují na finálních souřadnicích, ale nepoznám z ikonky, zda je vyřešená.
  •  

tprochazka

#4
Je to věc Locusu nebo Geoget puginu?  Vzhledem k tomu, že se přesun na finální souřadnice nastavuje v Locusu, tak předpokládám, že i tu ikonu určuje Locus.
  •  

Menion

#5
jop, opraveno, bude v další verzi (možná dnes jestli stihnu)
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

tprochazka

#6
Aktualizoval jsem na verzi z 3.3 a k žádné změně nedošlo, alespoň tedy v Pro verzi.
  •  

Menion

#7
no zkus data znovu naimportovat prosím ...
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

tprochazka

#8
Používám Geoget plugin v módu, kdy se keše neimportují do databáze Locusu, ale jen zobrazí na mapě a při dalším spuštění už tam nejsou, takže nový import jsem prováděl a pořád nic :-( Zkusil jsem tedy druhou možnost importu do databáze Locusu a odtamtud ji pak zobrazit a tohle funguje ona * tam opravdu je. Jde tedy stále o chybu v případě okamžitého zobrazení bez importu.

Zde by mimochodem bylo super, kdyby Locus uměl ten plugin sám notifikovat o posunu v mapě a na pozadí donačíst ta data automaticky.
  •  

tprochazka

#9
Tak koukám, že automatické načítání bodů z externího zdroje hned po posunutí mapy už Locus umí.
Nová verze addonu pro Geoget to už podporuje, což je fantastické nicméně v tomto případě se nejenže cache nepřesune na finální souřadnice, ale ani hvězdičkou neoznačí že cache má vypočtené finální souřadnice. To se každý ten ze 3 možných způsobů importu provádí jinak?

A taky Locus v tomto režimu dost brzo spadne na Out Of Memory. Zřejmě se pořád dokola přes sebe načítají nové a nové keše po každém posunutí mapy a staré se nezahazuj, možná jde tedy v tomto případě o chybu pluginu, nevím, jak je to rozhraní navrženo.
  •  

Menion

#10
problém s final waypointy v aktuální verzi je ten že se z addonu neposílají. Bude vyřešeno v další verzi.

ohledně OutOfMemory. Hraju si s tím docela dlouhou a dle výpisů se vše přepisuje a posílá korektně. Nemáš například zobrazeno až přespříliš  dalších bodů, tratí či tak? Zvláště na GN by OutOfMemory jen tak nastan neměl to chápem asi oba
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •  

tprochazka

#11
Nemám kromě keší s Geoget pluginu zobrazeno nic dalšího a používám vektové mapy ČR.
V geogetu mám nastaveno načtení 100 keší, když je přímo zobrazím nebo načtu do Locusu, tak vše funguje, zkoušel jsem i více jak 100, vše v pořádku.

Problém nastane až v okamžiku, kdy zapnu živé mapy (v geoget pluginu a v Locusu povolím posílání zpráv doplňkům)
Pak to padne doslova po několika minutách, prohlížení mapy.
Poslal jsem předevčírem ráno asi dva crash reporty na market.
  •  

tprochazka

#12
Postupně se to vylepšuje. Nyní se zdá, že se ve všech třech možných režimech použití Geoget addonu se keše zobrazují finálních souřadnicích. Nicméně ani v jednom případě se keš s finálními souřadnicemi nijak neoznačí.
  •  

tprochazka

#13
Už se zdá, že je vše opraveno. Díky moc. Jen jsem si teď všiml, že v režimu Live map se občas při přiblížení ztrácí keše. Je tam, pak zazoomuju a ona zmizí s už se neobjeví, takže ty živé mapy raději ještě moc nepoužívat.
  •  

Menion

#14
ještě jsem objevil problém s tím že se přepisují v Locusu nově označené "Nalezené" keše ale to bude teď v dalším release. No live mapa je pořád ve stádiu vývoje ale věříme že až bude šlapat jak má, bude to velmi velmi užitečná funkce :)
- Official help (ideas, questions, problems): help.locusmap.eu
- Advanced topics, sharing of knowledges: you're here!
- LM 4 Beta download, LM 4 Release download
  •