Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - nickietwisp

Pages: [1]
1
Díky za reakci. Je to hloupost a přežiju to :-) Ale když to vezmu kolem a kolem, tak vlastní trasy nenahrávám a tím pádem bych stejně vždycky lezl do složky "Moje trasy". Tím pádem bych pokaždé ušetřil jeden klik. A teď mám novou složku se 40 trasami a každý den si načtu jednu z nich. Tak bych si jí na těch 40 dní nastavil jako výchozí. Ale jak říkám, je to drobnost a spíš jsem se jen ptal. Díky.

2
Ahoj. Jsem spíše začátečník s Locusem, ale už teď ho používám dost často. A asi si dost vymýšlím, ale nešlo by udělat, abych mě zástupce na panelu funkcí hodil rovnou do konkrétní složky s trasami a ne jen do toho obecného výběru složek s trasami? Kdyby šlo třeba v expertním nastavení nastavit, jaká cesta bude výchozí pro "Správce tras". A buď by to byl ten default, co je teď a nebo nějaká konkrétní složka s trasami. Děkuji za info :-)

3
Jo tak tohle je super. O tom analyzátoru jsem vůbec nevěděl. Stále je co objevovat. Děkuji za radu.

4
Díky, ale asi to není to, co hledám. Zeptám se jinak. Jak byste postupoval Vy, kdybyste chtěl rychle v terénu alespoň přibližně změřit vzdálenost z místa na kterém stojíte do místa, na které nějak v aplikaci ukážete? Ale ne vzdušnou čarou, nýbrž po trase, kterou máte v Locusu načtenou a zobrazenou. Děkuji.

5
Ahoj. Mohli byste mi prosím poradit, jak zjistím vzdálenost od aktuální polohy k bodu na trase, který si nějak označím? Ale není to nijak definovaný bod (waypoint). Desktopové Mapy.cz mají podobnou funkci, která po ukázání kurzorem myši kamkoliv na trasu, zobrazí okno se vzdáleností bodu od začátku trasy. Chci to použít tak, že prostě někde stojím a chci si snadno zjistit, jak daleko je to po trase třeba do další vesnice. Díky.

Pages: [1]