Menu

Show posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Show posts Menu

Messages - bender

#1
Ty mapy Cykloatlas CZ+SK komplet jsem si vyrobil v MOBACu původně pro vlastní potřebu. Nicméně na základě //http://forum.asamm.cz/viewtopic.php?p=1110#p1110 jsem se je rozhodl poskytnout i ostatním. Mně to v současné verzi Locusu Pro funguje absolutně bez problémů, ale je možné, že na jiných zařízeních se to chová podivně. Pro další případné testování sem nebudu samozřejmě dávat znovu odkaz (respektuju pravidla tohoto fóra), ale kdo hledá, najde. ;)
#2
Obvykle tyto čtverce prostě neexistujou, typicky např. v pohraničních částech. Nebo se ti přes browser načtou?
#3
Maps / Re: [MAPS] Cykloatlas CZ+SK SQLiteDB komplet
September 07, 2011, 14:25:41
Jak už jsem odpovídal výše, podle mapky si vyber čtverce, které potřebuješ, tj. snadno oddělíš i CZ a SK.
#4
Vypada to, ze problem s *.sqlitedb-shm a *.sqlitedb-wal je vyresen.  Diky. :)
#5
Maps / Re: [MAPS] Cykloatlas CZ+SK SQLiteDB komplet
September 06, 2011, 14:18:56
Ano, na výše uvedeném odkazu je zvlášť stáhnutelná mapka, podle které si vybereš, co potřebuješ. Zde je přímý odkaz:
DELETED
#6
Tyto mapy jsem delal ja pomoci MOBAC, na mem Sensation funguje vse bez problemu. Zkusil bych mapy smaznout a jejich instalaci provest znovu. Me zase nekdy Locus necha ve stejnem adresari se *.sqlitedb mapami jeste soubory *.sqlitedb-shm a *.sqlitedb-wal a pak tyto mapy nelze pouzit, dokud se tyto soubory rucne nesmazou.
#7
Yeah or as I wrote above, simply have this feature optional with default value OFF, which should satisfy both kind of users. :)
#8
The autorecording feature is nothing we couldn't live without, of course. I just wanted to point at a (for me) very useful thing a competitive app offers. ;)
#9
+1

I switched to Locus from OziExplorer CE having moved from WM6 to Android and I was used to this feature there. It would really be nice not to care for manual recordings. I missed some recorded parts of tracks on my recent yacht holiday. :( It wasn't the developer's fault, of course. ;) It might be optional with default value off e.g. Thanks for taking it into consideration.
#10
Cykloatlas ve formátu SQLiteDB - kompletní pokrytí CZ + SK, všechny zoomy + Praha 16. Aktualizace k 07/2011.

DELETED

Kvůli objemu dat (cca 5.1 GB) rozloženo do 27+1 samostatně stahovatelných čtverců.