Menu

Show posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Show posts Menu

Messages - Neromander

#1
Myslím že príloha hovorí sama o sebe
#2
Ahoj. Niekde je veru chýba. Samozrejme podľa toho obrázku zo Stravy je aj mne jasné, že je aj tam niekde chýba, ale keď som porovnal graf prejdenej trasy garminom, bolo to také uhladené, naopak v naplánovanej trase cez Locus je to strašné kostrbaté. A práve tam je zrejmé chýba.
Nejdem mi to do hlavy preto, lebo viem ako rýchlo jazdím a aké kopce s prevýšením. Toto je len príklad, viem že keď si naplanujem trasu, tak záznam prevýšenia je vždy menší ako naplánovaný.
V prílohe sa ti pokúsim ukázať rozdiely na inej trase.

Gpx https://www.dropbox.com/s/4k870eymscb8g4h/luti%C5%A1ka.zip?dl=0
#3
Ahoj. Áno, moja chyba. Bola to prejdená trasa po korekcii. V odkaze prikladám zip súbor, prejdenej trasy z garminu Edge 530 a naplanovanu trasu cez Locus.https://www.dropbox.com/s/ly05w1fx4akrzds/subory.zip?dl=0

Ces stravu som si skúsil naplánovať tú istú trasu a strava ukázala Taktiež okolo 800m prevýšenie.
Check out this route on Strava: https://strava.app.link/CYzsnbcO20 — Poza priehradu
#5
aute. V poslednej dobe mi nesedí nadmorská výška, respektíve prevýšenie.
Reálny príklad :
Naplánoval som si cez Locus (posledná verzia Pro ) trasu na bajku, aplikácia mi ukázala 1600m prevýšenie. Záznam na garmine ukázal 840m, keď som importoval záznam do Locusu, ukázal 840m, ale akonáhle som použil "Aktualizáciu nadmorskej výšky" prepísalo mi to opäť na 1600m. Skúsil som teda naplánovať tú istú trasu cez Stravu (route) a vyhodilo mi prevýšenie okolo tých 840m. Preto sudim, že v Locuse je niečo zle. Skúsil som vymeniť offline mapu za on-line, ale bez zmeny.
Poprosil som kamaráta ne h to skúsi aj on vo svojom mobile a má ten istý problém.
#6
Čaute. Existuje nejaký spôsob ako dostať do Locusu podrobnejšiu mapu Vysokých Tatier? SHOCart nie je až taká podrobná, ako by som potreboval (som lezec). Za každý tip ďakujem ;-)