Menu

Show posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Show posts Menu

Messages - Ivkosky

#1
Inak, ešte ak sa môžem opýtať, ako Locus počíta časy v Route Planner? Porovnal som vypočítané časy na jednu trasu po turistickom chodníku s tými, ktoré sú na tlačenej turistickej mape a rozdiel bol dosť veľký (Locus ukazoval 11 hodín, mapa 15 hodín...). Berie Locus do úvahy vertikálne profily?
#2
Asi nie je, aj som si kúpil Locus Pro s elevation data, ale nie je tam nič takého. Ďakujem aj tak.
#3
Ahojte, som tu v Locus komunite nový, takže asi základná otázka, ale nikde som nenašiel odpoveď. Viem si v Locuse nejako zobraziť časy jednotlivých úsekov značených turistických trás priamo na mape?

Napr. tlačené turistické mapy majú zaznačené odporúčané časy na prejdenie jednotlivých úsekov, ktoré si viem pozrieť buď takto jednotlivo, alebo dokopy spočítať koľko mi bude túra trvať. Viem, že v Locuse sa dá celkový čas zistiť cez Route Planner, ale ja by som ideálne chcel vidieť časy jednotlivých úsekov rovno na mape pre rýchly prehľad (nech nemusím zadávať jeden bod, pozrieť koľko to bude trvať, potom ďalší, atď.). Je niečo také možné?

Ďakujem!