Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - lukasMK

Pages: 1 2 [3]
31
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Re: Zobrazení datumu nálezu.
« on: September 13, 2018, 13:07:07 »
Přesně stejný topic jsem zrovna chtěl založit. Já osobně jsem na locus přešel nedávno a mám samozřejmě stovky keší zalogovaných mimo locus. Stejně tak spoustu keší loguju mimo locus (splněné challenge po nějaké době atp…).
Hodí se to, i když jde člověk okolo odlovené keše a chce si prostě třeba jen z nostalgie podívat na svůj log. Stejně tak se mi často stává, že mě někdo požádá o pomoc s keší, nadiktuje GC kód, otevřu a chtěl bych vidět svůj log.
Zjistil jsem, že se toto dá obejít, pokud sám sebe nastavím do seznamu přátel. To, ale zase nefunguje v kombinaci s nastaveným ownerem (pokud dám popravdě sebe).
Docela bych tuto funkci také uvítal, ideálně kdyby se zobrazoval stejně jako v případě lokálního logu v locusu.

32
Na geocachingu používám přepis finálních souřadnic u mysterek. Locus ikonu keše správě přesune na upravené souřadnice. Docela by mě, ale zajímalo, zdali jde zobrazit i waypoint úvodních souřadnic nějak hromadně na pořád? Vím, že to jde jednotlivě v detailu keše, ale já bych to rád viděl automaticky.

Pages: 1 2 [3]