Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - Advidos

Pages: [1]
1
Troubles & Questions / Re: Mapsforge maps list twice
« on: July 14, 2020, 11:31:45 »
Hi, I have the same Issue. Map folders only on SD card, only once but Locus shows me each map twice. I tried to restart Locus, to erase cache as advised above but with no success.  If I delete one item, both will disappear. It is not a big issue but if anyone has another idea how to fix it (without deleting everything and moving all maps back to my phone again) that would be great.

Redmi 7A, Android 9 PKQ1....

2
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Re: Místo v telefonu
« on: September 15, 2017, 16:34:17 »
Jasně, že mám vše, co jde (mapy) na kartě. Tohle je adresář ve vnitřní paměti telefonu. Ale už jsem za vodou, mám zase přes 4GB volné paměti. :-) Zajímavé je, že jsem to všechno smazal, ale uložené kešky na mapě normálně jsou a jdou zobrazit jejich listingy apod.

3
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Místo v telefonu
« on: September 15, 2017, 08:59:54 »
Už nějakou dobu používám Locus a poslední dobou mám problém s místem v telefonu. A zjistil jsem, že Locus má kdesi uložené listingy ke keším, které jsou dávno smazané. Což mě samozřejmě docela překvapilo. Přeci jen skoro 5 Gb je sakra hodně.
Je nějaký způsob, jak odmazat jen ty, co už jsou smazané? Jinak to prostě smažu všechno a pak zase nahraju to, co potřebuju. Nebo, ale tomu moc nevěřím, jsem někde něco blbě zaškrtl?

Pages: [1]