Menu

Show posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Show posts Menu

Messages - NaLaNo

#1
Labky nejsou přístupné přes API. Jediná (asi) cesta je naimportovat labky pomocí GPX (stažené např. https://georabbits.cz/viewpage.php?page_id=33) do GeoGet. https://www.geoget.cz/. Pak je možné zobrazovat všechny keše i labky z Geogetu do Locusu pomocí pluginu - více http://www.geocaching.cz/topic/32567-locus-map-dopln%C4%9Bk-geoget4locus/
#2
Pokud se bude něco takového dělat, tak prosím, ať je to na nějaké nastavení aby bylo standardně zachované stávající chování. Nerad bych, aby se mi přepisovaly souřadnice na pozadí. Pak jeden neví, které souřadnice jsou původní a které přesunuté. Od toho je ten finální waypoint. 
#3
Nyní se to chová, jak píšeš. S tím se dá fungovat:-) Díky.
#4
Ahoj, mám k tomu malou prosbu.
Myslím, že v dřívější verzi Locusu fungovalo tlačítko s aktuální pozicí dvoustupňově. Krátký klik pouze přesunul mapu na aktuální pozici ale nezapnul držení pozice ve středu mapy. Oproti tomu dlouhý klik zapnul držení aktuální pozice ve středu.
Nešlo by toto chování vrátit? Nyní i krátký klik aktivuje držení aktuální polohy ve středu mapy, co6 není vždy žádoucí.
Díky.
#5
Na dnešní verzi je to už v pořádku.
Díky za rychlou opravu, NaLaNo
#7
Ahoj, používám verzi Pro 3.38.4.
1. Celá aplikace zahyne, pokud se snažím v dialogu online logování keší načít předměty.Pak se aplikace odporoučí do věčných lovišť a musím ji znovu spustit.
Toto se děje v této verzi , možná i v 3.37. Před pár měsíci to fungovalo.
2. Jindy nastane kolaps aplikace při načítání keší přes doplněk pro Geoget. Mám vypnutou živou mapu a keše načítám pomocí tlačítka v postranním panelu. Zároveň mám nastavené automatické otáčení. Pokud v průběhu načítání keší z tohoto doplňku otočím mobilem na šířku nastane problém. Ale to asi bude víc problém toho doplňku. To se dá lehce obejít, že v průběhu načítání nehýbu telefonem. to trvá 1-2s , to se dá vydržet. Toto se děje několik měsíců.
Zdravím a děkuji za skvělý program.
NaLaNo
#8
Potvrzuji, že ve verzi 3.31.2 se už všechny waypointy zobrazují OK. Děkuji moc za opravu.
#9
Nevadí, to bylo už vyšperkování.
I tak díky moc za ochotu.
#10
Skvělé díky moc... To zní logicky.
Když už se v tom hrabeš, měl bych ještě jednu prosbu. V Geogetu je možné u waypointů, tebou 2 zmíněných typů, nastavit, že jsou navštívené (to je checkbox na waypointu). Když jsou navštívené, pak se předpokládá, že je už známá zjišťovaná indicie, není potřeba navštěvovat waypoint. Bylo by skvělé, aby tyto navštívené waypointy se implicitně nezobrazovaly (ale daly se ručně zobrazit v seznamu waypointů).
U té kešky v zaslané databázi v té prostějovské multině je takto označen poslední waypoint, tuším č. 3.
Tato hodnota navštívenosti by měla být cituji :"ve 2. bitu ve flagu". Pokud by bylo potřeba, může zjistit více podrobnějších informací.
Ještě jednou děkuji za ochotu a opravu a vůbec za tento skvělý program.
#11
Přikládám dle domluvy soubor db3 z Geogetu, který obsahuje 1 multinu se 3 WP v Prostějově - tam nevidím žádný waypoint a 1 mysterku v Praze na Jižním Městě. Tam nevidím waypointy - typu nefyzická, ostatní jsou vidět - např. parkování.
Děkuji za ochotu.
NaLaNo
#12
Večer vyrobím a pošlu. Díky.
Kam to mám poslat?
#13
Ony soubory jsem vymazal, nastavení jsem zkontroloval - zatrženo všechny typy WP. Pak jsem pustil načtení z GeoGetu (bez importu), kešky s waypointy ne načetly - v seznamu waypointů vidím všechny, ale virtuální a fyzické zastávky u keší jsou skryté. Když je zobrazím (tím okem), tak jsou vidět. Při příštím načtení z Geogetu jsou pak vidět - to, co se pamatuje z předchozího zobrazení.
#14
Díky, vyzkouším a dám vědět
#15
Můžu se zeptat, jetsli se povedlo nalézt příčinu, proč se při prvním načtení waypointů nastaví waypointu typu fyzická a virtuální stage jako skryté? Ostatní typy jsou viditelné. Toto chování se mi děje někdy od březnové verze. Předtím se výchoze zobrazily všechny typy waypointů. Děkuji. Nyní mám verzi 3.30.4 Pro