Menu

Show posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Show posts Menu

Topics - chisrep

#1
Před několika dny jsem provedl aktualizaci programu Locus Map Pro z verze 3.45.1 na 3.49.0 a od té doby jsem zaregistroval, že se v některých místech chybně zobrazuje mapa (viz přiložené screenshoty). Do okamžiku aktualizace jsem si ničeho podobného nevšiml. Může být toto způsobené aktualizací aplikace? Lze provést downgrade zpět na 3.45.1 ? Používám mapy z "osm.paws.cz", měl jsem verzi map z 05/2020, aktualizoval jsem je dnes bez jakéhokoliv pozitivního rozdílu. Mám instalovány ještě "SmartMaps" a ty jsou stále funkční. Restart telefonu nepomohl, Xiaomi Redmi Note 8T,  MIUI 11.0.11.0, Android 9 (2020-08-01), interní uložiště 89/128 GB, externí SD 48/128 GB. Díky za info.
#2
Dobrý den, po téměř dvou letech jsem provedl upgrade Locusu s 3.18 na 3.30.2. Kdysi jsem měl totiž po upgrade problém s nenadálým ukončováním záznamu trasy (telefon Honor 3C). Když jsem se dočetl, že se povedlo ve verzi 3.30 něco vymyslet, zkusil jsem upgrade a prozatím to už více než dva dny bez problému běží. Takže super práce! Ale v této nové verzi jsem teď narazil na jednu hooodně "nemilou" věc. Používám fantastický "Locus AddOn Solver" k výpočtu souřadnic. Každý úspěšně ukončený výpočet znamenal zobrazení finálky do mapy. Stačilo změnit jedno číslo, proběhl znovu výpočet a zobrazila se další ikonka v novém místě. Já vím, možná to byla "spíše chyba", že se nevymazala ta původní, ALE to byla ta nejfantastičtější věc pro luštění souřadnic multin a mysterek! To žádný jiný program nemá! Člověk mohl zkoušet různé hodnoty a na mapě se mu postupně zobrazovaly všechny varianty. A teď se tam zobrazí jen ta poslední.  :(  :( Mám už opravdu smůlu, že mi předchozí souřadnice zmizí ?? Ano, jediná "komplikace" předtím byla, že jsem musel ručně zrušit zobrazení všech waypointů a znovu je aktivovat, pokud jsem chtěl zrušit neplatné ikonky. Ale to mi vůbec nevadilo. Řešení prozatím vidím v návratu k předchozí verzi Locusu...
Díky. Martin