Menu

Show posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Show posts Menu

Messages - wenca66

#16
Na rotaci "jen a pouze až za pohybu" jsem zvyklý z dob předešlých - dříve se to bez pohybu točilo jako káča "bláznivě-nelogicky". Ale teď to (a možná že, opravdu jen na mém telefonu) fakt nedělá nic ani v klidu ani za pohybu. Bude to znít hloupě, ale jsem rád, že aspoň ten Live Tracking jsem si nevymyslel  ;) . A jste kabrňák, že to přiznáte.

To, že se mapa neorientuje podle pohybu bych chápal - není to asi tak jednoduché, ale že se nezobrazí ani symbol "úhelu pohledu"... Kde je ten zakopanej pes?! Nemá ta nová verze nastaven ten HW kompas natvrdo - ať je či není přítomen?

Mám zkusit na zkoušku nainstalovat nějakou předešlou verzi - aktualizuji automaticky, tak nevím přesě na jeké verzi to běhalo bez problémů, ale tuším tak cca 14 dnů zpátky určitě. Downgrade nebo čistá reinstalace... ale nechce se  mido toho.
#17
HW kompas mám vypnutý - ale nelze ani zapnout je "zašedlý". Jsem přesvědčen že moje Lenovo A660 HW kompas nemá...
Před cca 14 dny jsem zkusil oživit-nastavit Live Tracking. To se povedlo a vše šlapalo.
Cca  2 dny zpátky mi myslím po upg na 3.12.0 Live Tracking nešel spustit - a hned po upg na 3.12.1  opět Live Tracking fungoval, ale současně přestala fungovat ta Rotace mapy / zobrazování úhlu pohledu.

Mylíte, že mám zkusit reinstalaci... bráním se tomu, mám tam mapy, překryvný mapy, nastavení. Co myslíte?
#18
Quote from: otan on October 06, 2015, 09:46:53
Mně to funguje dobře, ale myslím že jsem nejdřív musel dát vystředění mapy podle GPS.

Psáno v Xperia Z3C
Tím vystředěním mapy podle GPS máš na mysli Tlačítko Centrace (levy spodní roh)? Toto tlačítko mi funguje, ale tlačítko "Rotace" mi sice zobrazí roletku s volbami ale po volbě "Rotace mapy" ani "Zobrazit pohled" se nic nezmění.

Je možné, že jsem neopatrností při manipulaci s telefonem někde něco nevědomky vypnul nebo zapnul. Tedy něco co by mohlo mít na tyto funkce vliv. Před upgradem vše fungovalo jak mělo - leda shoda náhod po upgrade + nevědomky nějaká změna. Napadne někoho, co bych mohl mít nastaveno "špatně" a mělo to vliv na tyto dvě funkce.

Předem díky - mám tuhle navigaci rád... a myslel jsem, že s ní pracovat umím :-(.
#19
Update na tuto verzi u mne (zřejmě) způsobil:

  • Nefunkčnost "Rotace mapy" a "Zobrazit pohled".
  • možná je problém i v synchronizaci senzor-orientace mapy (to si nejsem jist)
Pozn.: IGO s orientací-rotací mapy problém nevykazuje. A ani předchozí verze Locus PRO tento problém nevykazovali. (Myšleno na mém mém jednom, konkrétním zařízení)
Usuzuji tedy, že se zřejmě jedná o problém této verze.
Zařízení: Lenovo A660, Android 4.0.4 (sestavení A660-V4-Mironet)
Jinak chci poděkovat za skvělou aplikaci všem, kdož se na Locus podílejí. Smekám.