Menu

Show posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Show posts Menu

Topics - steve2

#1
Ahoj, mam zapnutu funkciu "metoda držania sa stredu" --pevny čas 5 sekund. Keď hladam cestu presúvam mapu, pritom čakam - pozeram možnú cestu (viac ako 5 sekund) a pri tej "nečinnosti" ma  vráti zas na aktualnu pozíciu. Je to nepraktické a často to zas opakujem. Pritom sa ta funkcia zapina a vypina až v Menu. Nebolo by zlé, keby sa ten čas dal nastaviť aj na inú hodnotu , alebo keby sa ta funkcia dala zapnuť alebo vypnuť na pravom paneli. Alebo to ide nastaviť aj teraz ?
Dakujem, Steve.
#2
Ahoj,
dnes som aktualizoval na ver. 3.13.0 pro  a nenačita mi mapy s koncovkou sqlitedb z SD karty (externa), veľkost mapy 1.5 GB.
Doteraz vždy bez problemov. Sony Z3, android 4.4.4. Mapy s koncovkou gccz.map idu bez problemov.
Pridal som aj screenshot. Pri nahravani mapy napiše, že proces uspešny , ale ju neukaže (prehral som ju aj zo zalohy -ale nič)
(skusil som inu lesnu mapu velkost 2GB, ta išla)
Nič som nemenil v nastavení. Su to dve mapy. Jednu som nepoužival dokonca dva tyzdne, nejde ani tá..... Dá poradit ?
Ďakujem.
#3
Ak možem poprosiť, na byvalom HTC 816 (Lolipop 5.0.2) perfektne fungovali dynamicke výšky-samozrejme OFF LINE. Na novom SONY Xperia Z3 - Kit kat 4.4.4 to nemožem rozchodit Možete mi prosi poradiť (nejaky subor si to samo stiahlo, ale nic) Vinikajúca funkcia, ktora mi teraz velmi chýba) Dakujem