Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - Joska 000

Pages: 1 ... 3 4 [5]
61
Lokus umí auto i manual zapnout GPS,ale jen u sebe v aplikaci. Já to musím taky řešit zapnutím ve founu. Tuším,že někde mě vyskočila hláška,že aplikace 3tích stran toto mohou mít odmítnuté.Myslím tím zapínání GPS přímo ve founu přes Locus.Jak to povolím,tak už si to v aplikaci mohu ovládat. Ale přednost má vždy foun. Galaxy S4.

62
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Re: Fieldnotes
« on: July 15, 2015, 17:46:02 »
Díky.Pomohlo :)

63
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Re: Fieldnotes
« on: July 14, 2015, 14:10:57 »
Pokud je to myšleno na webu,tak bez úspěchu,ale nevím jestli je aji něco takového přímo v Locusu.Ono dostat se poslední dobou na web,je dost obtížnější.

64
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Fieldnotes
« on: July 14, 2015, 10:06:01 »
Zdravím.Poslední dobou mám problém se zalogováním.Odešlu do Locusu a objeví se zpráva "The acces token is expired".Někdy dříve mě tato hláška vyskakovala i při aktualizaci keše.

65
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Re: Načítání podle filtru.
« on: June 26, 2015, 08:51:02 »
To by se mě zdálo být moc složité a nepřehledné. Takhle definuji podle umístění kurzoru a filtru. Akorát ta furtklikačka je vopruz.

66
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Načítání podle filtru.
« on: June 25, 2015, 08:31:19 »
Zdravím. Existuje nějaký rychlejší příkaz k načtení keší podle filtru? Jde mi o to,že pokud nevyfiltruji a mám uloženo velké množství keší (více jak 10000), foun to nějak s práci s mapou nestíhá. Takže si kolem určité oblasti použiji filtr a je to OK. Ovšem tento příkaz je docela opruz.Uvítal bych přímý příkaz "načtení podle filtru".Pokud to někde je tak se omlouvám.
Díky.

67
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Re: Aktualizace
« on: February 14, 2015, 11:36:28 »
Zdravím zkusil jsem udělat reinstal a uvidím. Funkce tlačítka zpět mi došla až zpětně takže OK. Trošku o funkci kompas. Dá se spustit z infookna waipontu a to přímo přes příkaz kompas. Z kompasu vyskočím zpět do infa pomoci 3 ovládacích tlačítek a to tl.zpět, tl. ikony info v horní liště, a tapnutím na cíl. Tady bych uvítal kdyby jsem mohl skočit přímo do mapy. Je podle mě zbytečné mít 3 tlačítka se stejnou funkcí. Teď to tlačítko navádění. Tady bych uvítal kdyby se po tapnutí objevila nabídka tak jako v infu. To znamena navigace,kompas,navádět zap/vyp a né aby mě to skočilo opět do infa(info třeba dlouhým tapnutím) a tam to musel mačkat znovu.Napsal jsem to tak nějak po svým,takže omluva pokud bude nějaký problém s pochopením.Nešlo by spustit kompas který si přidám do lišty hned po najetí na bod, s tím,že bych nemusel do infa? To by bylo super,bo některý body už znám téměř nazpaměť. Zkusil jsem popup a tam je to pro mě nejpřijatelnější,což jsem nevěděl, bo jsem měl starou verzi.Měj se a dík.

68
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Re: Aktualizace
« on: February 13, 2015, 10:05:45 »
Možná záleží,co jak s čím používáš. Náhodou jsem měl v zálohovanou verzi 3.5.3 a šlape OK.Tak dnes jsem testoval při geocachingu a zjistil jsem pro mě dost nepříjemnou věc. Jde opět o aplikaci kompas v Locusu.
Tady záleží odkud se kompas spouští. Pokud spustím kompas s listingu keše tak back tlačítko vrací zpět do listingu. Pokud spustím z mapy vrací se zpět na mapu. Uvítal bych kdybych se vracel stále na mapu. V kompasu se přece tlačítko info v horní liště objeví což úplně stačí. Taky bych uvítal,pokud spustím navádění z mapy,tak ikonka která se zobrazí v levem horním rohu opravdu měla  naváděcí prvky a ne opět skočila do listingu a já na ni musel opět klikat. Popup okno u ikony keše by mohlo mít taky příkaz kompas.

69
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Aktualizace
« on: February 12, 2015, 19:23:18 »
Po poslední aktualizaci mi locus nepracuje jako dřív. Při přepínání funkcí se seká,nebo vůbec nereaguje(např. "vyskočení z kompasu pomocí tlačítka zpět). Je nějaká možnost nahrát nějaké předchozí verze? Přiznám se,že to nějak nesleduji a tak ani nevím co jsem měl za předešlou verzi. Instalováno na sam.galax S4. Nechci se autora nijak dotknout a velice si cením jeho práce,ovšem toto mi vůbec nevyhovuje,proklikávat se všelijak na nějakou jinou změnu v apce.

70
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Import GPX versus DB3
« on: January 26, 2015, 17:10:41 »
Procházel jsem témata ohledně importu GPX  a databáze GeoGetu a měl bych dotaz. GPX nepřenáší atributy (to jsem se tady dočetl) ale pokud dám načíst z databáze GeoGetu (Db3)tak se mě find keše zobrazují jako nenalezené  .Zatím to řeším tak,že aktualizuji kešky a je to OK. Ovšem jen v případě kvalitního připojení nebo wifi, to znamená převážně z domova.Taky se mě děje,že při přenosu z Db3  nesmím s founem vůbec nijak manipulovat,bo přenos okamžitě končí. Pokud tady už toto téma někde běží tak se omlouvám. Díky

Pages: 1 ... 3 4 [5]