Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - Joska 000

Pages: 1 2 [3] 4 5
31
Tak bohužel nefunguje. Mám Xiaomi redmi 5. Jediné co z toho nastavení funguje,je vypnutí obrazovky dle nastaveného intervalu.

32
Díky. Zítra výlet,tak to prubnu. Bylo by to fajn.

33
Zdravím. Nebyla by možnost v rámci úspory energie přidat funkci "rozsvícení obrazovky při přiblížení na bod? Většinou si na větší vzdálenost obrazovku vypnu,ale občas zapínám ohledně ověření směru. Díky.

34
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Re: Duplikáty bodů.
« on: April 09, 2019, 19:28:50 »
Ano ty dotazy se tam zobrazují,vždy jsem dával možnost přeskočit,bo by jsem si asi přepsal svoje poznámky a ignorovat jsem radši nedával,bo by v tom byl asi úplnej guláš. Nějaké další info asi nepůjde,bo jde o databázi s registrací. Zkouším si teď najít nějaký systém na  stahování dat a zatím se daří.

35
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Re: Duplikáty bodů.
« on: April 08, 2019, 07:59:38 »
Tak jsem na to přišel,kde je asi zakopanej pes. Ona databáze odkud stahuji data má možnost si stáhnout body v různých modifikací. Takže jméno bodu sice zůstává,ale obsah a info o bodu už je rozdílný. 

36
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Re: Duplikáty bodů.
« on: April 04, 2019, 11:40:51 »
Vůbec netuším,jak se to duplikuje,některé body mám i 4x. Jedná se o keše. Připadá mě to že když opět stahuji z databáze na webu,tak se to duplikuje i když dávám možnost "přeskočit".

37
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Re: Duplikáty bodů.
« on: April 02, 2019, 18:18:54 »
Kontrolu duplicit mám zapnutou. GPX import načítám přímo ze Body/složky kam chci body uloložit. Načítám z databáze na webu kde se databáze stále rozšiřuje a aktualizuje. Při online to vypadá,že problém není.

38
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Duplikáty bodů.
« on: April 02, 2019, 07:59:50 »
Stále neúspěšně bojuji s nějakým rozumným vyfiltrováním stažených bodů. Nemohu přijít na ten systém jak se vyvarovat toho,aby se mi tam dostal opět stejný bod. Problém je asi v tom,že s každým přidaným FP se tam nahraje duplikát. Asi dělám něco špatně,nebo je na to nějakej návod? Díky.

39
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / akce po nálezu
« on: November 13, 2016, 21:18:44 »
Zdravím. Zkoušel jsem nastavit akce po nálezu/navádět na nejbližší bod, ale nějak to není funkční. Keš se nezaloguje,ikona nezmění a navádění se vrátí na současnou keš. Přitom v teréních poznámkách se jeví jako zalogovaná. Celkem bych to uvítal třeba u powertrailu. Díky.

40
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Re: Otočení mapy na displeji
« on: August 26, 2016, 16:04:03 »
No právě,že to pokaždé reaguje jakoby na něco jiného. Kalibraci jsem samozřejmě dělal. Zkusím vypozorovat nějakou návaznost,bo asi dělám více změn a pak v tom mám guláš.

41
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Re: Otočení mapy na displeji
« on: August 24, 2016, 21:40:47 »
Takže problém přetrvává. Dnes jsem z tohoto stavu "vyskočil" tím,že jsem zrušil kompas  a navigoval podle satelitů. Jednalo se o jízdu va vlaku a toto doporučení tam aji je. Ale když jsem to vrátil zpět na kompas,tak už  směr zůstal jak při satelitech.. Vůbec netuším jak najít nějakou souvislost. Zkusil bych nějakou starší verzi.Byl by link? Díky.

42
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Re: Otočení mapy na displeji
« on: August 17, 2016, 09:05:49 »
Zdravím. Dělá při pěší,auto,kolo a i ve vlaku a to při běžném zacházení s founem. Ve founu jsem automatické otočení vypnul a nepomohlo a ono to stejně nefungovalo,bo když jsem foun v autom.režimu otočil tak to bylo OK ,ale foun by měl přece obrazovku otočit což se nestalo. Prostě jsem s founem otáčel do všech směrů a mapa byla přichycená pořád v jednom směru obráceně a obrazovka se neotáčela.V Locusu nastavení vyzkouším.
Je zajímavé když se jsem dal obnovení v Locusu,tak se to spravilo i ve smartmaps.

43
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Otočení mapy na displeji
« on: August 14, 2016, 21:26:19 »
Zdravím. Někdy se mi stává,že se při navádění mapa otočí o 180% to znamená,že jedu dopředu,ale na displeji dozadu. Je celkem zajímavé,že tak koná aji smartmaps. Někdy se to otočí samo,někdy pomůže obnova ze zálohy,ale přesnou příčinu jsem nezjistil. Možná taky problém ve founu.

44
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Re: Dynamické výšky.
« on: March 22, 2016, 07:52:31 »
Tak situace se opakuje.Přešel jsem na "lollipop" a už to nemohu zprovoznit.Nemohu ani dohledat výškové soubory v obchodě Locus.Rozbalil jsem tam ty dle rady uváděné výše,ale bez výsledku.Taky jsem si všimnul,že nejde zaměřit současná poloha přes Wifi nebo operátora.Tak s výškama jsem se popral a vyřešil,ještě to zaměření.Takže vyřešeno. Lollipop má trochu jiné nastavení pro sledování polohy. Nyní OK.

45
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Re: Dynamické výšky.
« on: March 19, 2016, 09:31:16 »
Zkus do datove slozky Locus - data - srtm  stahnout a rozbalit zazipovane soubory vysek  *.hgt
z http://www.viewfinderpanoramas.org/Coverage%20map%20viewfinderpanoramas_org3.htm


Díky za tip.Stáhl jsem to přímo v Locusu.

Pages: 1 2 [3] 4 5