Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - Joska 000

Pages: 1 [2] 3 4 5
16
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Re: Poslední aktualizace
« on: March 12, 2020, 08:44:59 »
Po aktualizaci z 11.3.2020 to vypadá zase OK. Uvidíme časem.

17
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Re: Poslední aktualizace
« on: March 02, 2020, 21:22:33 »
Super díky. Vyčkám na aktualizaci.

18
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Re: Poslední aktualizace
« on: February 26, 2020, 21:22:37 »
Takže jsem udělal aktualizaci na Xiaomi Redmi global4 a nastal ten samý problém. Musel jsem to vrátit na verzi 3.37.2, bo tu poslední nemohu nějak dohledat.

19
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Re: Poslední aktualizace
« on: February 24, 2020, 17:55:42 »
Zdravím. Tak jedinné správné vyobrazení je z databáze GeoGetu *db3 pomoci apky GeoGet4Locus. Locus databáze i online staženo nefunkční. Soubor zasílám. Díky. Nebyl by prosím odkaz na předešlou aplikaci,bo teď zrovna nemohu moc experimentovat a nvm jestli zrovna starší apka kterou jsem vyhledal bude OK i když to na ni běží.
Tak ještě jeden poznatek. Pokud dám přes apku GeoGet4Locus nabídku zobrazit,tak je to OK. Ovšem poku d importuji tak je to bez info. Nefunguje to pouze kdzyž rozkliknu bod z mapy. Pokud kliknu do seznamu tak je to OK. Omlouvám se,že to tak nějak dávám na etapy,ale pořád nad tím nějak maturuju.

20
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Re: Poslední aktualizace
« on: February 21, 2020, 19:12:32 »


Nahráno z databáze v locusu. Zkoušeno i keše online stažené. Přešel jsem  na 3.37.2 a přihrál zálohu nastavení tam je to jako dříve OK.

21
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Poslední aktualizace
« on: February 21, 2020, 17:57:12 »
Po poslední aktualizaci Locus nedává celé info o keších a v nabídce ke keši v roletce aktualizace taky chybí. Je to jenom u mě?

22
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Re: Vypíná se mi získávání polohy
« on: December 15, 2019, 08:38:37 »
Tady toto dělá ve founu spořič baterie. Je potřeba dát Locus do vyjímek.  Nastavení na pozadí/žádné omezení.

23
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Re: Problemy s GPS na mobile
« on: October 02, 2019, 08:04:50 »
Problém s GPS na tomto mobilu je dost známý. Dle diskuzí na různých forech se jedná o nevyhovující hardware. Vlastním ho také a je zcela co se týče GPS nevyhovující. :( :( :(

24
Tak jsem to vyzkoušel na trejlíku a podle mého návodu to funguje super. Akorát jak píši, to nastavení  je trošku těžkopádný..

25
Njn nejsem asi žádnej vysvětlovací typ. Dnes zkoušeno při různém nastavení,jak v telefonu,tak potažmo v Locusu a jedinej funkční režim byl následující. V telefonu vypnout zámek obrazovky v mém případě PIN. V nastavení "možnosti vývojaře" aktivovat "přeskočit zámek displeje" . V Locusu nastavit "Ovládání/displej/vypnout všechny zámky. Navádění/upozorňovat na body/zapnout/upozornit při vzdálenosti. Ale toto nastavení je velice nepraktické a těžkopádné. Podotýkám,že jsem toto nastavení chtěl pouze na jízdu na kole,abych minimalizoval zásahy do founu za jízdy. Pokud akci "vývojář" obejdu,tak je to nepoužitelné a jako taková indikace slouží zmizení dotyk tlačítka menu na telefonu. Snad to bude jako vysvětlení stačit. Našel jsem toho víc,jak by se to nemělo chovat,ale v něktrých krocích jsem vůbec nenašel nějaké souvislosti proč to tak dělá.

26
Nové postřehy.
a) Nastaveno :
zámek obrazovky foun 1; deaktivace zámky vše-locus 1;
1-zapnuto;
0-vypnuto;
Při přiblížení na bod obrazovka aktivace a hned do mapy,ale zmizí tlačítko menu na founu a v bodech se nedá použít přidání poznámky. Při běžící aplikaci a otisku prstu se celá apka rozhodí a musí se aktivovat znovu. Možná jsou i jiné neshody,ale to až zase časem.
b)Nastaveno
Zámek obrazovky foun 0; deaktivace jednoduchý zámek 1;
Obrazovka rožne, otisk prstem OK, pomocí displeje nutnost popotáhnout a pak OK.
Pokud je foun 1,nutno popotáhnout a zadat Pin.
V této variantě jsem to tak podrobně nezkoumal.
V obou případech jsem do vývojáře nezasahoval.
1-zapnuto;
0-vypnuto;

27
Vyzkouším tebou uvedené varianty. V nastavení mám "deaktivovat jednoduchý zámek". Ale stejně pak musím ještě na obrazovku šáhnout,bo displej je v domovské obrazovce. Toto jsem vyřešil přímo ve founu "vývojář" kde jsem zadal "obejít zámek obrazovky" a skočilo to přímo do mapy.Pak to tak nějak šlo i nešlo,ale nějakej zásadní elaborát jsem z toho nedělal. Zkusím tedy různé varianty a uvidíme.

28
Opět zkoušeno v terénu a mám z toho nějak smíšené pocity. Aspoň s mým founem si to asi nerozumí. Obrazovka se zapne, skočí na mapu,ale v zápětí se přepne na obrazovku s ikonama,kde musím zase aplikaci spustit. Občas se to sekne,nereaguje na zalogování,zamrzá,musí nastat restart apky a pak zase OK. Podotýkám,že toto je spíše tak na bicykl,bo při pěší tůře si to zapnu otiskem prstu až dojde zvukové upozornění.

29
Tak jsem změnil natavení z frekfence při přiblížení na upozorněňí  při přiblížení a funguje to. Akorát se musí ještě ve founu nastavit obejití zam.obrazovky pokud chci skočit přímo do aplikace.
30
Pokud je myšleno zvukové oznámení při přiblížení,tak to pracuje perfektně.

Pages: 1 [2] 3 4 5