Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Topics - Joska 000

Pages: 1 [2]
16
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Aktualizace
« on: February 12, 2015, 19:23:18 »
Po poslední aktualizaci mi locus nepracuje jako dřív. Při přepínání funkcí se seká,nebo vůbec nereaguje(např. "vyskočení z kompasu pomocí tlačítka zpět). Je nějaká možnost nahrát nějaké předchozí verze? Přiznám se,že to nějak nesleduji a tak ani nevím co jsem měl za předešlou verzi. Instalováno na sam.galax S4. Nechci se autora nijak dotknout a velice si cením jeho práce,ovšem toto mi vůbec nevyhovuje,proklikávat se všelijak na nějakou jinou změnu v apce.

17
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Import GPX versus DB3
« on: January 26, 2015, 17:10:41 »
Procházel jsem témata ohledně importu GPX  a databáze GeoGetu a měl bych dotaz. GPX nepřenáší atributy (to jsem se tady dočetl) ale pokud dám načíst z databáze GeoGetu (Db3)tak se mě find keše zobrazují jako nenalezené  .Zatím to řeším tak,že aktualizuji kešky a je to OK. Ovšem jen v případě kvalitního připojení nebo wifi, to znamená převážně z domova.Taky se mě děje,že při přenosu z Db3  nesmím s founem vůbec nijak manipulovat,bo přenos okamžitě končí. Pokud tady už toto téma někde běží tak se omlouvám. Díky

Pages: 1 [2]