Menu

Show posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Show posts Menu

Messages - Václav Klicpera

#1
log jsem odelslal na support.locus@asamm.com, prave jsem ho odeslal znovu.
#2
tak se nakonec snad zadarilo a log jsem uspesne ulozil a odeslal na Vas mail s odkaze na toto vlakno, ikdyz jsem musel nejprve vypis zkopirovat a vlozit do textoveho dokumentu, protoze kdyz jsem chtel log ulozit v android monitoru vzdy se ulozil prazdny, a to ani nemluvim o tom, ze se v programu mobil neustale odpojoval (galaxy S2), S3mini se mi radeji ani jako pripojeny neukazal...
#3
rád Vám chybový záznam poskytnu.. Momentálně jsem zkoušel záznam vytvořit, řídil jsem se teď podle instrukcí ale není mi jasný jeden krok, když povolím vývojářské možnosti, zopakuji spuštění Locusu a jeho "pád", vrátím se do menu vývojářské možnosti. tam ale nemohu nalézt položku "Zaznamenat zprávu o chybě" (nebo nějakou podobnou položku). Verzi systému mam v obou telefonech 4.1.2 (S2, S3mini).

jak mám tedy záznam vytvořit?
#4
Jedná se o aplikaci staženou a nainstalovanou z google play, od jinud aplikace neinstaluji. Při instalaci i po ní jsem připojen na Wi-Fi tudíž by s internetem neměl být problém, jiné číslo chyby než 10101 mi aplikace nehlásí viz. screenshot..


#5
Zdravím, chtěl bych se zeptat v čem může být chyba když se mi při instalaci locus free z google play apka nainstaluje, ale po spuštění a odkliknutí souhlasu už nestáhnu potřebné soubory, vždy vyskočí hláška s chybou 10101. Zkoušeno na dvou telefonech a samsung galaxy s3 mini a S2, na obou stejný problém.

díky.