Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - Lada92

Pages: [1]
1
Tak jsem to špatně formuloval, u nahrané trasy pomocí Locusu jsou tlačítka i graf v pořádku při jakémkoliv nastavení grafu. U vytvořené trasy v Locusu se dříve v obrazovce grafu nezobrazoval graf ani tlačítka, jen oznámení o nedostatku dat pro osu Y. To se stávalo u kterékoliv trasy, co jsem si vytvořil v okolí Vyškova. Vytvořil jsem si kolem sedmi tras a u každé z nich se mi v obrazovce grafu zobrazilo jen to oznámení bez grafu a tlačítek.
Teď jsem si zkoušel ještě pohrát s nastavením u grafu a zjistil jsem, že problém při určitém nastavení přetrvává.
Když u nahrané trasy Locusem v nastavení grafu zvolím pro levou osu Y nadmořskou výšku nebo stoupání a pro pravou osu Y zvolím jakýkoliv z nabízených parametrů, grafy a tlačítka u vytvořených tras Locusem se zobrazují v pořádku.
Problém nastane, když u nahrané trasy Locusem v nastavení grafu zvolím pro levou osu Y rychlost, a pro pravou osu Y zvolím jakýkoliv z nabízených parametrů. Při tomhle nastavení se mi v obrazovce grafu u vytvořených tras zobrazí pouze oznámení: Pro osu Y(levou), nejsou dostupná data. Tlačítka a graf chybí.

2
Děkuji za radu. Už to funguje. Problém byl v tom, že jsem na obrazovce grafu žádná tlačítka neměl, ty se zobrazovala jen u trasy, které jsem pomoci Locusu nahrál. Zkusil jsem upravit v nastavení grafu u nahrané trasy, aby se v grafu zobrazovala místo rychlosti a nadmořské výšky jen nadmořská výška. Poté jsem přešel na graf u trasy, kterou jsem si v Locusu vytvořil a u které se mi dříve nezobrazoval graf ani tlačítka, jen již zmiňované oznámení o nedostupnosti dat pro osu Y. Najednou se mi graf vykreslil a byli tam i tlačítka pro nastaveni grafu, přibližování atd. Pak jsem ještě zkusil znovu nastavit v grafu u nahrané trasy, aby se mi zobrazovala rychlost i nadmořská výška, přešel na graf u vytvořené trasy a také se mi vykreslil. Takže asi nějaká chyba u mě a ještě jednou děkuji za radu.

3
Děkuji za rychlou reakci. Mám poslední verzi Locusu 3.1.3.

4
Dobrý den, mám stejný problém jako ten, co jste tady řešili s tím, že se mi nezobrazuje graf ani u trasy, kterou si vytvořím v Locusu Pro. Po vyplnění výšky u trasy se mi v informacích o trase zobrazí hodnoty maximální, minimální výšky, klesání atd., ale když přejdu na graf, tak se graf nevykreslí a zobrazí se : Pro osu Y(levou), nejsou dostupná data. Mohl by mi prosím vás někdo poradit, kde dělám chybu?

Pages: [1]