Menu

Show posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Show posts Menu

Messages - Jencek

#31
Myslím, že taková (rychlá) funkce v Locusu není, napadá mě jedině rozdělit keše do kategorii (třeba okresy) v seznamu bodů a pak už stačí klik na ikonu nalevo od kategorie pro její načtení.
#32
to tema me slape v Locusu na mapach osm.paws.cz (gccz)
#33
Jo, zkus toto, je to vlastní výtvor :)
#35
tak, tak ohledně toho přihlašování-google to psalo neco o tokenu nebo tak
teď už jsem taky nalogovany primo sem
#36
Já to včera udělal následovně, na mapy.cz v položce napravo - body a měření/měření vzdálenosti naklikal body kudy chci jet,
poté export do gpx. Import do Locusu. Zobrazit na mapě. Na počáteční bod ťap na navigovat, Locus dle tvaru trasy určil odbočky a bylo. Po cestě Eliška mluvila až až, (mám nastaveno hodně příkazů), poté jsem dal vytvořit kopii trasy z volbou vytvoř zpáteční trasu a to samé viz výš, po cestě z5. Aspoň mě to tak stačí.
#37
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / field notes
July 24, 2014, 22:30:21
Jsem BM na GC.com, proto když lovím, tak se v Locusu loguju offline a až mám chvilku čas, tak skrze GClive uploaduju field notes, ale nevím z jakého důvodu, mě poslední dobou Locus, asi logy zkracuje, vždy je to poslední jeden nebo dva znaky v logu.
Musím proto, tyto logy před odesláním zpětně editovat. Reinstall jsem nezkoušel, ROM CyanogenMod 11. Podotýkám že, CM11 mám už asi 3 měsíce a nedělávalo to. Logování mám nastaveno jako tlačítko v dolním panelu, kde je navádění, mapa atd.
#38
Tak dobrý, dnes mě napadlo že před exportem z c:gea ho přepnu do AJ, poté jsou už naimportované gpx do Locusu s anglickými popisky wpt, takže vyřešeno, odzkoušeno, dík.  :) :)
#39
Dik, za reakci, přikládám GPXko a image editace po které je už zobrazování wpt z c:gea v pohodě.
#40
Quote from: menion on April 11, 2014, 14:45:37
ah pánové, drobná chybka. Zkuste jít do nastavení > geoaching > automaticky načítat waypointy and zde si zaškrtnout které vlastně chcete načítat.

Ahojte, já mám zase jiný problém, zkoušel jsem ho asi třikrát se stejným výsledkem, v app c:geo si uložím seznam do .gpx souboru, třeba s jednou keší o které vím, že má waypoint třeba parking. Po importu do Locusu a kliknutí na zobrazit waypointy, napíše Locus načteno 0 waypointu. Waypoint v keši opravdu je. Při editaci waypointu je vidět, že nemá přiřazen symbol. Mám nastaveno zobrazování všech wpt  ;). Locus mám aktuální z GP. Testoval jsem jěšte výstup z Geogetu toho samého gpx-ka do original PQ gpx (výstup dva soubory), poté je zazipoval, nakopíroval na kartu a naimportoval.Po tomto kroku už jsou wpt i se symboly, tudíž není potřeba nijak editovat samotné wpt, aby bylo možné je automaticky zobrazovat na mapě. Nešelby pls, tento mezikrok nějak pošéfovat.