Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - ormoru

Pages: 1 ... 7 8 [9]
121
Quote from: "petrxh"
Mám také problém, ale s nákupem. Koupil jsem aplikaci přes android market, a stále tam svítí autorizace nákupu. Peníze se z účtu stáhly takřka okamžitě. Co s tím?

Tohle se mi stava nekdy taky. Tam storno. Nikoliv refunde. Pak se mi tlacitko zmeni na purchase. Pak dam znovu stahnout a appka se stahne.

122
Jeste jsem zjistil malo mista na sd karte. Nemuze to s tim souviset? Tablet ma sice vlastni misto, ale po vlozeni karty pouziva locus tu externi.

123
V pohode otestuji. Prave, ze u predchozich verzi sem nic podobneho nepozoroval.
Me napada, co misto vyprazdneni db, ji zrusit a znovu ji vytvorit. Predtim si locus zjisti jmeno a ikonu a to pak nastavi zpet. Nebylo by to rychlejsi? Tim bude zarucena prazdna db.

124
Zkusil jsem nasledujici. Import do nove vytvorene db. Vse ok. 2000 bodu. Nasledny import toho sameho souboru do te same databaze. Zaskrtnuta volba Empty selected category. Pri dotazu na prepis jsem zvolil ne. Nasledne je v kategorii pres 3600 bodu. Vypada to tedy, ze dobre nefunguje vyprazdnovani db s kategorii.
Jarda

125
Mam ty samy data. Rozdil pri importu pri stejnem postupu je ten, ze na Galaxy Tabu dostanu hlasku:
Point with same name is already in database. Overwrite?
Zaskrtnu Apply to all a Overwrite. Od teto chvile se import hodne zpomali.

Zvlastni je, ze na Desire se mi tahle otazka k prepsani nezobrazi.
Jarda

126
Upresnuji. Ty sama data jsem nahral do stejne verze Locusu na Htc Desire. Zde vse probehlo v poradku. Takze chyba je pri importu na Samsung Galaxy Tab. Jakoby by nedochazelo k uplnemu smazani dat z databaze.

127
Ahoj,

 tahle verze mi strašně pomalu nahrává PQ. Když zvolím kategorii a vyberu checkbox k přepsání (Empty selected category), stejně se mě zeptá, jestli přepsat waypointy. Od té chvíle začne import jednoho bodu za jednu sekundu ... stala se nějaká změna v této verzi ?

Jarda

128
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Kategorie POI
« on: April 28, 2011, 21:46:46 »
Tak jsem si do Locusu hodil pár POI kategorií z POI.cz. No ten seznam pěkně narostl :( Turistické, dopravní, informační ... body. Jsem sám, nebo by další uživatelé uvítali kategorie a podkategorie ?

Například:

Code: [Select]
Turistika
--- Hrady
--- Zamky
--- Muzea
--- Zoo
SOS
--- Nemocnice
--- Veterina
--- Policie
Geocaching
--- Kese
--- Body
Gastro
--- Restaurace
--- Hospody

Pak by sa dala checkboxem zapnout bud cela kategorie nebo podkategorie nebo jen určité body (jak je tomu doposavaď)

Jarda

129
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Re: GC - Corrected Coordinates
« on: April 28, 2011, 21:39:14 »
Přidávám se jako autor makra pro export keší do navigací Garmin. Final waypoint je hezká věc, ale znamená to použít POI body ke keším :( Proto se používá změna souřadnic u multi/mystery keší. Popravdě, takováto keška má správné souřadnice ty vyluštěné/zjištěné. Tam je umístěná keš podobně jako tradiční. Nikoliv ty původní souřadnice, které autor umístí, kam se mu zachce.
Pokud by teda bylo možné, aby Locus rozeznal tyto vyluštěné souřadnice a dokázal to nejak zvýraznit na mapě (hvězdička u ikony, azurová barva ikony ...) byla by to supr pomoc pro plánování výletů. Je totiž spousta lidí, co si luští "do šuplíku". Třeba já mám v současné době vyluštěno přes 70 mysterek. 5ešení a změna souřadnic se právě drží v databázi GSAKu. Uživatelé GeoGetu určitě postupují podobně. Jedna databáze a makra na export do různých zařízení. Nebyl by snad problém sjednotit tyto makra, aby Locus měl jednotná data.

Pro představu. Používají se v podstatě dva DB SW. GeoGet spíš v Čechách. GSAK pak více celosvětově.
Jarda

130
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Re: [MAPS_CZ] Mapy Shocart online
« on: March 03, 2011, 07:56:40 »
Dlazdice vynechava ve vrstve 15 se zapnutym reliefem.
Osobne, tuto vrstvu nemam. Staci 14 s tim, ze locus umi vrstvu uzamknout a zvetsit.

131
POI's / Re: [ICONS] - custom category icons
« on: March 03, 2011, 07:53:45 »
Banky jsou supr. Mohl bys prosim udelat jeste benzinove pumpy ? Diky.

Pages: 1 ... 7 8 [9]