Menu

Show posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Show posts Menu

Messages - ben

#1
Instalace BlueStack mi spadla na každém PC co jsem zkusil. Laco píšeš "NAPŘÍKLAD v Locuse..." víš snad ještě o něčem jiném? Jde to i na mapy cz, ale není tam možnost trasu nahrát a editovat, takže se musí každá udělat celá, bez možnosti použití hotových úseků.
#2
před dvěmy týdny jsem tu dal návod jak dostat mapy z TrekView do Locus a oni mi provedou tohle:   http://www.trekview.cz/   to se teda povedlo!!! :-) Poradte kde se dá plánovat nad klasickou i foto   mapou. Dík ben
#3
už se to tu řešilo, leč nevyřešilo...
Protože je při plánování tras v PC pro mně důležité kontrolovat přesnost turisttických map  (polohu cest, pěšin, prostupnost lesa a kleče, možnost brodit řeku a pod) s fotomapou používám TrekView v kterém je fotomapa a spousta map pohromadě. Dnes jsem to vyřešil a taky popsal, zde je odkaz na co nejjednodušší návod jak na to.       
http://uloz.to/xrHyncPh/trekview-to-cykloserver-docx         
heslo:   gpx 
Tak snad to tu někomu pomůže...
... jo a ač se nezdá trvá to jen chvilku
#4
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Re: struktura dat
October 25, 2013, 19:33:38
"Více" nevadí, naopak první dojmy moooc +   v porovnání s tím co už jsem potkal. Ty 3d satelity s možnosti natočení Zemně a volným pádem na povrch - velice efektní vychytávka co na podstatu, ukol,účel aplikace nemá vliv ale svědčí hlavně o přístupu autora, předpokládám tebe.
#5
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Re: struktura dat
October 25, 2013, 18:55:40
Také smekám!! Za rychlost odpovědi!!! Jak píšu, jen jsem je prošel a ty s"podezřelým" titulkem otevřel, představa že to čtu všechno, potlačila snahu neptat se na něco už probraného. Aspoň mám zhruba představu kde příště hledat témata na která jsem narazil a vím že mně čekají(atlasy z TrekBuddy, kerých mám z dřívějška naděláno požehnaně vektor. mapy a další). Jen to přesunout mně napadlo, ale přišlo tak prosté, že jsem to neproved - jaká chyba (a poučení), no a to druhé řešení jsem ač hledaje neobjevil - je tam toho na první dojem hodně - vesměs mně  funkce a nastavení oslovily - už se těším až proniknu a dostanu prostředí pod kůži. Díky za odpověď... a jdu na to.
#6
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / struktura dat
October 25, 2013, 18:09:55
Zdravím vespolek, prošel jsem všech 23 stránek CZ fora a některé přečetl, ale nenarazil jsem na to do jakých adresářů umístit mapy na MicroSD kartu (mobil ZTE Blade G). Jde o to, že se mi aplikace Locus (osahávám si free verzi) nainstalovala do interní paměti, kde mám pouze 1.4G místa a některé mapy jsou větší samy o sobě , nemluvě o potřebě mít v paměti více až  map. Můj problém má dvě řešení, buď umístit mapy někde na  MicroSD a naučit aplikaci si pro ně sahat, nebo donutit aplikaci se nainstalovat na MicroSD kartu. Bohužel ani s jedním si nevím rady - telefon mám kratce a je to můj první android.
Předem dík za řešení, třeba i jiná než mně napadla.