Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - ben

Pages: [1]
1
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Re: plánování trasy v PC nad fotomapou
« on: November 29, 2013, 08:12:50 »
Instalace BlueStack mi spadla na každém PC co jsem zkusil. Laco píšeš "NAPŘÍKLAD v Locuse..." víš snad ještě o něčem jiném? Jde to i na mapy cz, ale není tam možnost trasu nahrát a editovat, takže se musí každá udělat celá, bez možnosti použití hotových úseků.

2
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / plánování trasy v PC nad fotomapou
« on: November 27, 2013, 08:07:00 »
před dvěmy týdny jsem tu dal návod jak dostat mapy z TrekView do Locus a oni mi provedou tohle:   http://www.trekview.cz/   to se teda povedlo!!! :-) Poradte kde se dá plánovat nad klasickou i foto   mapou. Dík ben

3
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / plánování tras v TrekView
« on: November 14, 2013, 20:19:53 »
už se to tu řešilo, leč nevyřešilo...
Protože je při plánování tras v PC pro mně důležité kontrolovat přesnost turisttických map  (polohu cest, pěšin, prostupnost lesa a kleče, možnost brodit řeku a pod) s fotomapou používám TrekView v kterém je fotomapa a spousta map pohromadě. Dnes jsem to vyřešil a taky popsal, zde je odkaz na co nejjednodušší návod jak na to.       
http://uloz.to/xrHyncPh/trekview-to-cykloserver-docx         
heslo:   gpx 
Tak snad to tu někomu pomůže...
... jo a ač se nezdá trvá to jen chvilku

4
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Re: struktura dat
« on: October 25, 2013, 19:33:38 »
"Více" nevadí, naopak první dojmy moooc +   v porovnání s tím co už jsem potkal. Ty 3d satelity s možnosti natočení Zemně a volným pádem na povrch - velice efektní vychytávka co na podstatu, ukol,účel aplikace nemá vliv ale svědčí hlavně o přístupu autora, předpokládám tebe.

5
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Re: struktura dat
« on: October 25, 2013, 18:55:40 »
Také smekám!! Za rychlost odpovědi!!! Jak píšu, jen jsem je prošel a ty s"podezřelým" titulkem otevřel, představa že to čtu všechno, potlačila snahu neptat se na něco už probraného. Aspoň mám zhruba představu kde příště hledat témata na která jsem narazil a vím že mně čekají(atlasy z TrekBuddy, kerých mám z dřívějška naděláno požehnaně vektor. mapy a další). Jen to přesunout mně napadlo, ale přišlo tak prosté, že jsem to neproved - jaká chyba (a poučení), no a to druhé řešení jsem ač hledaje neobjevil - je tam toho na první dojem hodně - vesměs mně  funkce a nastavení oslovily - už se těším až proniknu a dostanu prostředí pod kůži. Díky za odpověď... a jdu na to.

6
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / struktura dat
« on: October 25, 2013, 18:09:55 »
Zdravím vespolek, prošel jsem všech 23 stránek CZ fora a některé přečetl, ale nenarazil jsem na to do jakých adresářů umístit mapy na MicroSD kartu (mobil ZTE Blade G). Jde o to, že se mi aplikace Locus (osahávám si free verzi) nainstalovala do interní paměti, kde mám pouze 1.4G místa a některé mapy jsou větší samy o sobě , nemluvě o potřebě mít v paměti více až  map. Můj problém má dvě řešení, buď umístit mapy někde na  MicroSD a naučit aplikaci si pro ně sahat, nebo donutit aplikaci se nainstalovat na MicroSD kartu. Bohužel ani s jedním si nevím rady - telefon mám kratce a je to můj první android.
Předem dík za řešení, třeba i jiná než mně napadla. 

Pages: [1]