Menu

Show posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Show posts Menu

Messages - Kroko_CZ

#76
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Re: Smart Maps
August 01, 2012, 16:48:28
Zoomování mezi zoomy různých typů map se pracuje, nebo se v pracovat bude, byl to jeden z prvních požadavků na autora po tom co tuto funkci Locus získal /a to je pár dnů/.
S bodama snad poradí Menion, je to zároveň i autor původní verz programu SmartMaps pro Androida  (dnes už to dělá někdo jiný).
#77
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Re: Smart Maps
July 28, 2012, 14:10:07
Tohle je dotaz na podporu Smartmaps. Já jsem teď nakupoval nové mapy ve fomrátu MPX, původní byly v MAP, nově aktivoval a po této aktivaci proběhla aktualiazce SmartMaps a vše je v pořádku.
Pokud máš k dispozici avé původní aktivační kódy, zkusil bych komplet odinstalovat a smazat z karty složku SmartMaps , zálohovat si jen složky s mapama a bodama /pokud je používáš/ , instalovat znovu a znovu aktivovat.
#78
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Re: Koupě Locusu
July 26, 2012, 23:40:52
Nákupem Locusu máš aktualizace aplikace bez časového omezení zdarma. Nakoupit jde buď v Obchod Play, je nutno mít napárovanou platební kartu, s možností internetových zahraničních plateb,  na svůj Gmail účet, nebo přes androidpit.com kde je možno zaplatit i přes PayPal http://www.androidpit.com/en/android/ma ... /Locus-Pro .
Jiný nákupní kanál není.
#79
Mám též nainstalováno (Locus pro) a chodí bez problémů.
Menu - Funkce - Rozšířená realita ..... máš to tam?
#80
Bude to asi problém u více Samsungu, včera jsem nahrával Locus free na Galaxy Y duos a natočení mapy taky nefungovalo.
#81
Shocart má vrstvu 16 u Prahy o okolí kam zasahují čtverce, jinak je nejvyšší vrstva 15.
#82
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Re: Smart Maps
July 10, 2012, 19:13:24
Výborně, zoom funguje, ale to mi po odškrtnutí v menu na EVO 3D chodilo , ale hlavně si pamatuje i  poslední otevřenou Smartmaps mapu.

Edit: Ojoj, tak předčasný jásot ... při dalším spuštění opět poslední online :-(
#83
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Re: Smart Maps
July 09, 2012, 15:00:38
To neosuvisí s mapami, ale s novou funkcí aplikace, kdy je automaticky zapnuto zoomování i do "zamčených" úrvoní. Taky mě to zarazilo ale Menion poradil "menu > nastavení > mapa - ovládání > Automatický zoom-lock" , vypnul jsem automatiku a šlape hezky postaru :-)
#84
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Re: Smart Maps
July 01, 2012, 20:47:05
Jdu na to ...

Edit: Tak bohužel, to samé
Edit1: testuji dál, vymazány cache map a dat ... nepomohlo , stále stejně rozhozená grafika
#85
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Re: Smart Maps
July 01, 2012, 20:38:54
Jj mám mapy *.map, instalované ve složce ...Smartmaps/Maps, které si Locus sám našel. A děje se to pouze pokud se přesunu na jinou než vybranou část mapy. Potom už to "blbne" furt i při návratu na původně otevřenou část mapy, do doby než znovu otevřu z menu mapu.

P.S.: Zkusím všechno smazat , a udělat čistou instalaci a uvidíme.
#86
Stejný problém u nově podporovaných offline map Smartmaps, popisuji v diskuzi o nich.
#87
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Re: Smart Maps
June 29, 2012, 14:02:04
Tak a podpora je venku, hurááááá. Po instalaci update mi hezky poslušně projel kartu a našel instalované mapy smartmaps. A Jdu testovat

Edit1:
Tak první problém, jakmile se přepne mapa při přechodu na další čast mapy, totálně se rozhodí grafika mapy, velké kostky a pruhy a to i po návratu na původně vybranou část mapy. Vypnutí a zapnutí proggramu nepomůže, Pomůže pouze znovu výběr mapy z menu.
Při zoomování je nefunkční přechod na jinou mapu s vyšším/nižším rozslišením (mám mapy Přehledovka ČR, Turistické 1:25000 a Podrobná ČR 1:10000). To mě až tak nertrápí, ale bylo by to příjemné.
#88
Toto není záležitost Locusu, ale telefonu a hlavně BT sluchátek. Ty musejí mít funkci A2DP aby přehrávaly nejen hovory ale veškerý výstup , hudbu apod..
Nebo ti hudbu přehrávají ??
#89
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Re: Body zájmu
May 16, 2012, 23:30:43
Ikony jsou umístěny ve adresáři .. LOCUS/ICONS a můžeš si podle vzoru již existujících ikon vytvořit vlastní.  Další sady ikony je možné stáhnout přímo z Locusu... Menu - Funkce - Locus shop - Category icons ... a tady je na výběr mnoho sad
#90
Určitě ano, používám dost často  8-)