Menu

Show posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Show posts Menu

Messages - Kroko_CZ

#31
1. aktulaizuj si aplikaci aktuální verze je 2.8.1
2. s mapama těžko radit když nevíme co a odkud jsi stahoval
#32
Hmm v okolí mého bydliště - Litoměřicko - velké zklamání, turistika veškerá žádná, cyklo jen mezinárnodní trasa 2 ... ale to není záležitost autorů tohoto projektu, prostě chybí podklady u OSM map
#33
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Re: Turistické mapy
December 08, 2012, 00:58:08
Profíci zkopírují obsah jedné karty na druhou  8-) . Ne .. naprosto jednoduše zkopíruj všechny datové a mapové slžky ..Locus/maps ... Locus/mapsVector ... Locus/data ...  případně další používané POI, Icons ...  na novou kartu, následně provést v novém zařízení novou instalaci . Šlo by to zkopírovat asi celé, celou složku LOCUS + instalace aplikace, ale to bych díky podstatné rozdílnosti zařízení neriskoval, aby ses vyhnul případným problémům.
#34
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Re: Android 4.1.2
December 07, 2012, 00:09:59
Řešeno zde viewtopic.php?f=28&t=2710 , chyba je na straně Google
#35
Luxusní záležitost. Store jsem zatím nevyužíval, mapy mám koupené spolu se SmartMaps, ale určitě využiji. Výtečná záležitost jak se legálně dostat za velmi příznivou cenu k slušným mapám
#36
Budou tyto mapy, či některé varianty, zpoplatněny?
#37
Tak u OSM map to rozhodně není max. zoom a zvětšení 150% používám taky pro lepší čitelnost map na displeji s velkým rozlišením.
#38
Ta mapa vypadá dle náhledu opravdu velmi dobře ...
#39
Tak mi potom nějak uniká smysl toho xml KCT. Myslel jsem že právě ten by ty informace měl vykreslit a jen mu něco chybí. Ale to už jsou opravdu dotazy na autora  :cry:
#40
Takže jde již "jen" o grafiku která by ty informace vykreslovala? To by chtělo asi probrat s autorem kech 61 memberlist.php?mode=viewprofile&u=1989 , ale moje angličtina či jeho rodná němčina je u mě na hodně mizerné úrovni
#41
Ha, v té odpovědi ale byla pouze zmínka o themes stažených v prvním příspěvku v downloads, i tam jsem to zkoušel dát, ale podstatné je ž eje nutné to dát do samostatné složky jakéhokoli jména do složky ..MapsVector/_themes, potom se načte název tématu jako je název toho XML. Už mi to šlape, ale .... nic moc. V okolí Litoměřic jsou pouze mezinárodní cyklotrasy,  některé vyhlídkové turistické trasy  ... běžné turistické značení tu úplně chybí ... má trochu lepší grafiku ale jinak celkem zklamání
#42
No škoda, ale meritem posledních pár příspěvků bylo kam a co se souborem czech_republic.map.xml který se objevil i poslední vektorové mapy.
#43
Složka Europe , nebo jakákoli jiná, bude mít předpokládám stejnou funkci jako u SQL map, pokud v ní budou mapy navazující na sebe (u mě třeba CZ a DE) vezme je Locus jako jednu mapu a bud pokračovat bez nutosti přepnutí.
#44
Umístění souborů map a témat je mi jasné, ale také tápu kam se souborem czech_republic.map.xml . Ať ho nakopíruju kamkoli a zvolím jakékoli téma, na mapě jsou stále stejné prvky.
#45
Díky za reakci, jen jsem reagoval na to že ne vše, krom barevného provedení, je stejné jako na Mapy.cz. Nejde me i to že tam bude chybět někde nějaká cestička, která jinde je (nebo naopak), ale proč jsou ty mapy jiné.
Především město a předměstí jsou ve stavu několik let zpět oproti skutečnosti a tomu co je na ostatních vašich mapách  ale i na mapy.cz.Cykloturistická----------------------------------------TM40------------------------------------------------TM25