Menu

Show posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Show posts Menu

Topics - marram

#1
Problém mám jak v addonu Locus4Geocaching, tak přímo v Locusu. Addon mi vyhodil hlášku, že jsem byl dlouho nepřihlášený, jak to dělává, a hodil mě na stránku s přihlášením, ta se ovšem nenačetla. Zůstala jen bílá stránka a možnost dát zpět. Když jsem totéž zkusil přímo v Locusu v nástrojích pro Geocaching, tak se to zachovalo stejně. Tam je teda navíc možnost dát refresh, což ale neudělá nic. Stránka se jakoby pár vteřin (ne víc než 5) načítá a pak načítání skončí a je opět bílá obrazovka.

Co s tím? Reinstalovat celý Locus? Mám aktuální verzi.
#2
Ahoj,

ať hledám jak hledám, tak nevím jak z mapy odstranit nakalibrovanou skenovnaou mapu. Mělo by to být přes Mapy a záložku KMZ, ale tu já tam nemám, jen ONLINE, OSOBNÍ, VEKTOR a WMS. Poradí prosím, kde a co dělám špatně?

Díky, Martin
#3
Is any possibility change info in waypoint list in database?

Now is there Name of waypoint and I would like change it to Note of waypoint (or other infos).
#4
Themes - Vector maps / Internal Tourist Theme?
February 05, 2013, 09:25:07
Is this theme available for editing? Or is possible add in Locus some XML with part theme for change against Internal theme? Thanks for answer.
#5
Ahoj,

tato nova funkce minefunguje asi tak jak by mela. Kdyz se k funkci Zalogovat trackable dostanu pres menu Funkce/Geocaching live, tak vse funguje jak ma, ale kdyz mam otevrenou nejakou kesku a menu u ni vyberu Zalogovat trackable, tak po zadani kodu se nestane nic.

Kdyz uz pisu na toto tema, jsou nekde ukladany zadane kody?

Diky, marram
#6
Hi,

is possible to user change of path for saving gcFieldNotes.txt? I like to synchronize it to my PC (for some personal reasons), but on new phone it is stored in directory where sync program cant synced. :(

/mnt/emmc/Locus/..

Sync program can sync only /mnt/sdcard/..

Thanks, Martin (marram.cz)