Menu

Show posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Show posts Menu

Messages - rmatyas

#1
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Re: soubory gmp - převod
September 17, 2012, 16:30:16
Quote from: "menion"no to není zač :) kdyby náhodou nějaká TAR mapa nefungovala, tak mi ji prostě pošli a já to opravím ... ať slouží


Ahoj tady Radek. Řeším stejný problém s převodm map Alpenvereinu. Udělal jsem konverzi gvp i gmp souboru do tar, ale Locus reaguje tak, že se vůbec neotevře, když mu do složky mapy nahraju dva nové soubory tar.
Nevím, kde dělám chybu.
Díky za pomoc.

R.
#2
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Re: soubory gmp - převod
September 17, 2012, 16:28:35
Quote from: "dejf"Ahojda,tak moc děkuju za ochotu a vstřícnost! Dobrá zpráva je, že už to funguje :). Neměl jsem převedený kalibrační map soubor. U těchto gmp souborů(obsahujících obrazová data map) jsou totiž ještě přidruženy gvp soubory( pár kb), kde se zřejmě nachazejí i kalibrační údaje. Takže po konverzi samotného gvp se v Ozimaptrans zkonnvertoval zároveň i gmp a v taru vytvořil kalibrační map... Ještě jednou moc díky! :)


Ahoj tady Radek. Řeším stejný problém s převodm map Alpenvereinu.  Udělal jsem konverzi gvp i gmp souboru do tar, ale Locus reaguje tak, že se vůbec neotevře, když mu do složky mapy nahraju dva nové soubory tar.  
Nevím, kde dělám chybu.
Díky za pomoc.

R.