Menu

Show posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Show posts Menu

Messages - sluny

#31
Díky, hledal jsem, jestli to neřeší ještě někdo někde jinde, hledal jsem blbě :)
#32
čau, od poslední aktualizace Locusu a Addonu pro Geocaching mi přestalo fungovat přihlášení na Geocaching.com. Když chci stáhnout kešky, napíše mi to, že nejsem přihlášený na GC.com, otevře se prohlížeč, kde se na GC.com přihlásím, schválím autorizaci aplikace (ovšem Geocaching for Android by Groundspeak!!!), ale když se vrátím zpět do Locusu, pořád to píše, že nejsem přihlášený, a tak furt dokola. Předtím tam myslím byla autorizace tak, že se přímo v addonu zadávalo jméno/heslo účtu GC, teď je tam ten mezikrok s prohlížečem, proč?

Kde je chyba? Předtím to fungovalo bezvadně, teď se Locus pro geocaching nepoužitelný. Ještě řeknu, že používám mobil s Androidem 2.2, na kterém to nefunguje, mám ještě tablet s Androidem 4.0 a tam to funguje, ovšem tablet na hledání kešek samozřejmě nepoužívám.

Zkoušel jsem vše, odinstalovat a nainstalovat Locuse i addon, promazat všechna data, cache, cookies i historii v prohlížeči, nepomáhá nic. Podle hodnocení na google play nejsem jediný, komu to dělá, zkoušel jsem kontaktovat i autora addonu, neodpověděl.

A teď babo raď, Locus jsem koupil hlavně kvůli geocachingu, takhle pro mě dost ztrácí smysl...

Sluny