Menu

Show posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Show posts Menu

Messages - strojvudce

#1
Tak jsem ji dnes v práci vyzkoušel za pohybu a naprosto vpořádku. Perfektní záznam.
Tak teď už jen zjednodušit volbu, zda zrovna chci použít externí či interní GPS a bude to super. ;)
#2
Tak taky hlásím, že u mě ok. Již se mi fix obnovuje pěkně po vteřině. Takže super podpora. :)
#3
Je to typ BT-339 s čipem SIRF 3. Čím bych ale surová data získal netuším. Jestli víš o něčem klidně i na PC, napiš. V mnou používaném Bluetooth GPS na sdílení Bt GPS pro ostatní soft v mobilu data vidím v okně NMEA logs, přibývají každou vterinou, ale neumí to asi nijak exportovat.
#4
Tak u mne stále nic. Fix se aktualizuje i po více než 20 vteřinách. :(
#5
Quote from: "Mireczech85"Vždyť to není až tak složité .....
 

 :lol: Tak když to bereš takhle, tak pak není nic složité a nějaká tlačítka např. na zákl.obrazovce jsou úplně zbytečný. Vždyť vše je v nastavení. Ještě, že takto neuvažují vývojáři. ;-)
#6
K tomu se přidávám. Ideálně pokud je v nastavení povolena bluetooth gps, bylo by tlačítko na zapnuti gps v obrazovce "Satelity" rozdělené na půl a buď zapnu int.GPS  a nebo bluetooth GPS.


 A ještě jeden dotaz ohledně externí bluetooth gps. V obrazovce Satelity se mi údaj o posledním fixu aktualizuje po cca 10ti a více sekundách. Aktuální poloha, zvláště u rychlejšího pohybu je pak úplně mimo.
Pokud ale použiji např. app "Bluetooth GPS", tak je aktualizace fixu po 1 vteřině, stejně jako u interní GPS. Takže předpokládám, že chyba nebude v té ext. GPS.
Jak se té prodlevy v aktualizaci polohy při externí GPS Locusu zbavit?