Menu

Show posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Show posts Menu

Messages - Zerthe

#16
Quote from: "Homi"Vcelku jsem si oblibil na domaci vytvareni tras webovou aplikaci trekview //http://www.trekview.cz. Ale mam problem s importem, ktery se mi po importu zobrazi jako soustava bodu, ne jako trasa. Delam nekde chybu nebo je to vlastnost programu? U importu z seznam.cz tento problem nemam.

Taky se mi dřív plánování na http://www.trekview.cz líbilo, ale právě z tohoto důvodu jsem od něj upustila. Zatím jsem neměla potřebu plánovat zahraničí, takže si vystačuji s Mapami.cz... Kdysi jsem se na nějakém fóru ptala, zda náhodou Locus neumí body slučovat v trasy...odpovědi se mi ale nějak nedostalo...

 Mimochodem - zaujalo mě, že Trekview jako mapový zdroj může využívat Mapy.cz - uměl by tohle i Locus?
#17
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / addon Parcel Info
October 26, 2012, 13:51:43
Zdravím vespolek, tak jsem zkusmo nainstalila tenhle modul a vypadá výborně, jen bych ráda zmínila pár drobných připomínek (jestli už existuje topic na tohle zaměřený, tak se omlouvám, já ho nenašla...) :

1.) Bylo by fajn, aby jako výchozí hledání nebyly parcely, ale stavby; důvod: v terénu asi málokdo zná číslo pozemku a orientuje se spíše dle čísla popisného; případně aby si uživatel mohl sám nastavit výchozí hledání

2.) Nevím, zda je to chybka nebo záměr, ale je to docela na obtíž: poté, co se mi zobrazí výsledky hledání, jsou v nich odkazy na další informace, jako např. list vlastnictví, č. pozemku anebo odkaz na hlavní nabídku/změnu parametrů vyhledávání. Poté, co si informace schované v odkazech prohlídnu, chci se většinou vrátit zpět na výsledek hledání, abych mohla projet zas jiný odkaz s informacemi vztahujícími se k výsledku hledání. Ovšem tlačítko zpět na telefonu se použít nedá. Při prvním stisknutí se objeví prázdná (černá) obrazovka (chyba?). Při druhém stisknutí se addon/funkce celý zavře a já jsem nucena ho znovu otevřít a opět začít vyhledávat, abych se dostala zpět k výsledkům hledání. Je to docela otrava - nešlo by to, prosím, nějak změnit?

Dík aspoň za přečtení.  :)
Zerthe (Xperia mini pro - GB)
#18
Add-ons & Co-apps / Re: Addon - Geocaching
October 14, 2012, 13:33:56
Quote from: "Mek"That is because Locus automatically decrypts the hint using ROT13, but GC.com website displays it encrypted by default.
:D  Oops!  :oops: I don´t understand why I forgot decrypt it on GC.com (maybe because of only two letters) - thanks!   ;)
#19
Add-ons & Co-apps / Re: Addon - Geocaching
October 14, 2012, 03:50:29
Hello - I downloaded cache GCW43N but hint at Locus is different from hint on GC.com. I tried to update it but still at Locus is "U2" and on GC.com "H2" - why? I use version 1.4.2.2.
#20
Quote from: "menion"no preferuju děkování až když je problém vyřešen :). V tomhle případě:
1. máš poslední verzi 2.5.6?
2. postupuješ - zvolím nějakou staženou mapu (SQL ze záložky osobní), zazoomovuju na maximum, pak na 800% zvětšení, pak přepnu na vektorovou ..  a jsem na tom posledním zoomu té offline mapy ale bez zvětšení! Ještě jsem to myslím před poslední verzí upravoval tak se prosím podívej jak jsi na tom. Nedaří se mi totiž tento neduh nasimulovat a funguje to u mě v pořádku

1.) ááno  :)
2.) přesně tak a je to už OK. Nebyla jsem si jistá, jestli se ten problém nepřenesl i do pozdějších verzí než kterou jsem měla nainstalovanou - a tak jsem čekala s instalací, dokud jsem se neujistila, že v té poslední je to už opraveno (možná i v těch předešlých)
(mimochodem nechápu, jak stíháš reagovat na všech fórech  :shock: Tak ještě jednou moc dík!
#22
tak to je super :)
#23
Chtěla bych se zeptat - má někdo stejnou zkušenost s tímto? Po upgradu na 2.5.3 jsem si všimla, že když u offline mapy dosáhnu největšího přiblížení a poté dál přibližuji, tak už se samozřejmě nemůže přepnout na další vrstvu a místo toho Locus zvětšuje poslední možnou. To je OK a líbí se mi to. Avšak když z takto zvětšené mapy přepnu na vektorovou, zobrazí se taktéž její zvětšená vel.16 (jako u offline mapy) a jakoby "rozpixlovaná, přitom u vektorových mám k dispozici maximální přiblížení 21. Aby se přiblížení vektorové na 21 po přepnutí z offline map správně zobrazovala, musím vždy oddálit na 16-ku (která je maximem pro offline mapu) a pak znovu přiblížit, pak je to zas OK. Je to vlastnost anebo nějaká chybka?