Menu

Show posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Show posts Menu

Topics - Zerthe

#1
Zdravím, mohla bych poprosit příležitostně o kosmetickou úpravu vyhledávání bodu podle vlastního filtru? Pole pro vložení textu je viditelné do té doby, než do něj klepnu a vzápětí se vysune virtuální klávesnice, která toto pole zakryje a nevidím pak, co píšu :-) Jestli ovšem byla tahle muška vychytána v posledních verzích, mou prosbu ignorujte. Předem díky
#2
Mapy.cz mají mimojiné i "zimní mapu", bohužel však není nikde k dispozici tento mapový zdroj do Mobacu (uvítala bych ;-)  a tak se to pokouším vyřešit touto funkcí Locusu - oscreenovala jsem lokalitu, která mě zajímá s tím, že bych ji nějak do Locusu naimportovala - údajně umí zkalibrovat vyfocené cedule s plány s mapou, jenže jak na to? Zatím jsem narazila jen na tenhle návod, jenže z něj nejsem moudrá - tak perfektně anglicky zas neumím. Poradí někdo? Předem díky za reakce  :)
---------
Edit: tak už není třeba, přeci jen nejsem takový střevo - ono to jde i intuitivně a skoro bez nápovědy :-D

#3
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / addon Parcel Info
October 26, 2012, 13:51:43
Zdravím vespolek, tak jsem zkusmo nainstalila tenhle modul a vypadá výborně, jen bych ráda zmínila pár drobných připomínek (jestli už existuje topic na tohle zaměřený, tak se omlouvám, já ho nenašla...) :

1.) Bylo by fajn, aby jako výchozí hledání nebyly parcely, ale stavby; důvod: v terénu asi málokdo zná číslo pozemku a orientuje se spíše dle čísla popisného; případně aby si uživatel mohl sám nastavit výchozí hledání

2.) Nevím, zda je to chybka nebo záměr, ale je to docela na obtíž: poté, co se mi zobrazí výsledky hledání, jsou v nich odkazy na další informace, jako např. list vlastnictví, č. pozemku anebo odkaz na hlavní nabídku/změnu parametrů vyhledávání. Poté, co si informace schované v odkazech prohlídnu, chci se většinou vrátit zpět na výsledek hledání, abych mohla projet zas jiný odkaz s informacemi vztahujícími se k výsledku hledání. Ovšem tlačítko zpět na telefonu se použít nedá. Při prvním stisknutí se objeví prázdná (černá) obrazovka (chyba?). Při druhém stisknutí se addon/funkce celý zavře a já jsem nucena ho znovu otevřít a opět začít vyhledávat, abych se dostala zpět k výsledkům hledání. Je to docela otrava - nešlo by to, prosím, nějak změnit?

Dík aspoň za přečtení.  :)
Zerthe (Xperia mini pro - GB)
#4
Chtěla bych se zeptat - má někdo stejnou zkušenost s tímto? Po upgradu na 2.5.3 jsem si všimla, že když u offline mapy dosáhnu největšího přiblížení a poté dál přibližuji, tak už se samozřejmě nemůže přepnout na další vrstvu a místo toho Locus zvětšuje poslední možnou. To je OK a líbí se mi to. Avšak když z takto zvětšené mapy přepnu na vektorovou, zobrazí se taktéž její zvětšená vel.16 (jako u offline mapy) a jakoby "rozpixlovaná, přitom u vektorových mám k dispozici maximální přiblížení 21. Aby se přiblížení vektorové na 21 po přepnutí z offline map správně zobrazovala, musím vždy oddálit na 16-ku (která je maximem pro offline mapu) a pak znovu přiblížit, pak je to zas OK. Je to vlastnost anebo nějaká chybka?