Menu

Show posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Show posts Menu

Messages - Petr654

#1
Mohl by jsi být trochu konkrétnější, ohledně vyrobení té trasy? Není na to někde návod? Pokusil bych se o to. Já si gpx soubor vytvořím na mapy.cz. Nešel by gpx soubor z mapy.cz upravit? Psal jsi, že jsi o něčem podobném už přemýšlel. Máš v plánu někdy v budoucnosti takovou funkci do Locusu implementovat?
#2
Ahoj, mám následující dotaz - nahraju si do Locusu soubor gpx podle kterého se nechám navádět. Je možné ještě přímo na nahrané gpx trase nějak vytvořit bod a nastavit upozornění na něj?
#3
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Orientace mapy
November 13, 2012, 09:34:56
Ahoj, chci se zeptat zda se dá někde v Locusu navolit orientace mapy tak, aby byl směru pohybu nahoře. Díky za odpověď.
#4
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Re: Navádění
August 03, 2012, 16:42:48
Nastavení - Navádění - Upozornění zaplé mám, ale na waypointy mě to neupozorní. Mám zaplé i upozornění na přílišné vzdálení od trasy a to funguje. Něco dělám špatně, ale co - vytvořím si soubor gpx na mapy.cz, naimportuju ho do programu, u zobrazené trasy ťuknu na start a zapnu navádění. Je to tak dobře? Upozornění na wayponty mám nastaveno 50m před waypointem melodií.
#5
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Re: Navádění
August 02, 2012, 20:05:33
Ahoj, dnes jsem to zkoušel. Jsou to ty 2 vyjížděcí políčka v kterých si můžu zvolit, co chci zobrazovat? Ještě se chci zeptat -v navádění si nastavím upozornění na waypoint ale při samotném navádění mne to neupozorní. Předpokládám, že waypointy jsou ty kolečka souboru gpx, které jsou spojeny čarou. Co musím nastavit, aby se mi při přiblížení na mnou nastavenou vzdálenost k tomuto bodu ozval mnou nastavený zvuk?
#6
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Navádění
July 29, 2012, 14:33:15
Ahoj, umí Locus v offline režimu navádění podle souboru GPX zobrazit průměrnou rychlost a čas příchodu do cíle?
#7
Díky za odpověď. Udělám si tedy atlasy 2, každý z jiného zdroje map a bude to vyřešeno.
#8
Ahoj, chtěl bych se zeptat na něco ohledně tvorby map v Mobacu. Napadlo mě si vyrobit atlas z různých mapových zdrojů se stejnou velikostí vrstev - např. 12 mapový zdroj a + 12 mapový zdroj b + 13 mapový zdroj a + 13 mapový zdroj b. Když si poté vyrobenou mapu prohlížím v Locusu a přepínám mezi vrstvami, vidím vždy pouze jednu mapu 12 a jednu mapu 13 (a chtěl jsem, aby při přepínání bylo 12a, 12b, 13a, 13b). Nevím, zda je takto vyrobená mapa funkční (a já pouze nevím, jak zobrazit tu druhou mapu z jiného zdroje), nebo jsem použil špatný postup výroby v Mobacu nebo jestli to nejde vůbec. Děkuji za odpověď.
#10
Ahoj, mohl by jsi mi prosím poradit, kde mám zapnout tuto funkci? Locus Free 2.5.2. Díky.