Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - renegades777

Pages: 1 2 [3]
31
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Re: Stahování map
« on: September 29, 2012, 18:13:05 »
Ano to vím, že to projíždí již stažené čtverce a že to kontroluje a je to myslím po 50-100. Ale zde to jelo skutečně po 1-2 čtvercích a jelo to pomalu.

Měl bych ještě i jinou prosbu a týká se vektorových map. Jedná se mi jen o to, jestli jsou tam někde vrstevnice a nebo jestli se tam dají nějak stáhnout a případně kam je umístit. Moc děkuji za odpověď.
Renegades

32
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Stahování map
« on: September 29, 2012, 15:45:14 »
Měl bych jednu prosbu. Již několikrát se mi stalo, že jsem stahoval část mapy (nebylo to jen u jedné) a po vypršení stahování (čtverců) jsem další den pokračoval dál. Když jsem dostahoval vrstvu a čtverce ještě nebyly vyčerpány a zbývalo jich např 4000 a stahovala se nová vrstva, tak po vyčerpání se standartně ukončulo stahování s tím, že mohu stahovat příště. To by bylo v pořádku. Z nové vrstvy se vyčerpaly ty 4000 čtverců a tak jsem s tím počítal, že budu pokračovat dál. Jenže druhý den se začaly v té vrstvě stahovat od 0. Nebo se mi i stalo, že jsem měl stažených z vrstvy 22000 čtverců (několik dní) a při novém stahování od 0.
Prosím o radu.
Renegades

29.09.12  15:55
Teď ještě skoušel přerušení stahování. Staženo 4034 čtverců. Dal jsem pak pokračovat a začalo to od 0.

33
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Počasí
« on: May 20, 2012, 14:19:51 »
Dobrý den
Chtěl bych poděkovat za pěknou aplikaci Locus. Od té doby co ji používám jsem s ní spokojen a používám ji denně. Je tam i umístěné krásné počasí. K němu jsem se chtěl zeptat a to proto, že ne všude je mobilní signál s internetem a tudíž je používáni MT v režimu offline, zda by nebylo možné toto počasí někam uložit, aby se člověk případně mohl podívat jak bude v tom určitým místě. Ptám se proto, že v mapách si člověk udělá různé body na vandr kam má namířeno a tak jestli by nešlo udělat, aby se dalo stáhnout toto počasí k těmto bodům a uložit do režimu offline.často se pohybuji místy, kde není signal a tak nemám možnost připojení.
Děkuji za odpověď.

34
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Body zájmu
« on: May 16, 2012, 19:29:08 »
Chtěl bych prvně vemi rád poděkovat za pěknou aplikaci Locus. Dlouho jsem se rozmíšlel si ji pořídit jako plnou verzi až jsem neodolal a jsem velmi spokojen.Přehledná a hlavně česká. Ještě jednou moc díky.
A teď k mé prosbě.
1. Do map vkládám body zájmu jako jsou hrady, zámky..... Proto bych se Moc rád bych chtěl zeptat, kde jsou v aplikaci Locus umístěny tyto ikony bodu zájmu. Nikde jsem je nanašel. Chtěl jsem tam vložit stažené ikony z tohoto fora a nevím kam.
2. Chtěl bych se ještě zeptat, jestli by nebylo případně možné do další aktualizace Locus dodělat některé body zájmu jako je např. ikona studánky a pumpy (kdyby to šlo tak třeba dodělat označení modrá barva-voda pitná a tmavě zelená-nepitná nebo se ještě někde používá i červená), ikonu jeskyně a případně ikony zvířat, rozcestník, odpočívadlo, brod nebo i případně berevné ikony značení turistických cest.
Moc děkuji za odpověď. Renegades

Pages: 1 2 [3]