Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - renegades777

Pages: [1] 2 3
1
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Re: Nákupy v aplikaci
« on: March 10, 2015, 16:34:12 »
Děkuji za odpověď, ale nerozumim vubec tomu.
Jaká je to cena 10L. apod..(je to 100kč nebo jak)

Nabídka Lovus store podle mě je to tam zbytečná (online maps). Vždyť tato nabídka je i v horni liště u vektorových map. Tak proč se tam opakujie několikrát.Nechápu, když je to tak už přeplácáne, tak proč se tam dávají věci, které se opakuji.
Promiň, že to píši, ale nevím.
Předchozí verze byla lepši.

2
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Nákupy v aplikaci
« on: March 10, 2015, 02:56:13 »
Děkuji za Locus. Používám ho dlouho a jsem spokojený. Jen bych tě chtěl požádat zda by nebylo možné, aby byl samostaný oddíl nákup na locus store a nebo, aby byla možnost ho skrýt (mapy online).
Mapy online
po poslední aktualizaci se tam objevila záložka ,, získat další z Locus Store,, a nejde skrýt a to mi dost vadí. protože ta možnost by tam mohla aspoň být. Stačí přece, když už jednou tam je umístěná v menu -svět locus.
Nemusí tam přece být dvakrát a nebo mít možnost ji přidat na panel
A k tomu bych měl ještě jednu otázku : Když již jsem otevřel Locus Store, tak u map je stáhnout a nad nimi 40 L (vector maps)
a u dalších od 10 L atd.
Děkuji za odpověď

3
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Re: Výběr oblasti pro stažení map
« on: October 05, 2014, 18:33:11 »
Chtěl jsem tím jen napsat, že např. potřebuji stáhnout buď čtvercový pohled nebo obdelníkový. Když se snažím udělat to pomocí nového zobrazení tak se tam zobrazuje 6 zelených a 4 červené body. Když chco udělat obdélnikový výřez, tak se stává, že se překříží přes sebe nebo přes sebe přeskakují a nemůžu za žádnou cenu odělat výřez z pravými úhly protože mně v tom brání ty ostatní body. Proto jsem myslel, zda by nebylo možné, aby si člověk mohl vybrat v nastavení zda chce na výřez 3, 4 nebo 10 bodů a poté by s nimi mohl pracovat. Každému vyhovuje něco jiného.
Děkuji.

4
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Výběr oblasti pro stažení map
« on: October 05, 2014, 12:58:42 »
Moc prosím o navrácení možnosti původního výběru oblasti mapy pro stažení (pravoůhlé) a nebo dát možnost pro výběr a to libovolný výběr (každý ůhel jiný) nebo ten původní. To co tam je teď je apsulutně navyhovůjíci a nedá se s tím pracovat.
Děkuji

5
Je pěkné že se vydávají, ale bohužel musím napsat, že jsem poslední dobou zklamán a to tím, že je někdo pěkně ořezává a šidí. Již jsem zpozoroval, že na mnoha místech je to ,,pěkně,, ořezana. Stačí se podívat třeba na přehradu Orlík a tam je vše krásně vidět, jak je to ořezané. Břehy pomaly nikde, jen je to na mnoha místech zarovnané čáry, turistické značky jsou ve vodě atd. Musím napst, že je to poslední dobou ........

6
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Re: Aktualizace 2.19 a 2.19.1
« on: March 03, 2014, 17:46:26 »
Myslím tím, že když přidám nový bod a k němu chci dát označení (např hrad), tak problém je v tom, že velmi dlouho trvá, než se načtou ty nové ikony a pak, když v nich listuji, tak se načítají, ale velmi pomalu a jsou částečně rozmazané.Ty původní, které tam byly, tak byly krásně čitelné a menší.
Např. ten špendlík je takový neůhledný nesouměrný k ostatním ikonám (vyčuhuje svou velikostí). Chtělo by to, aby ty nové ikony, tak trochu zapadly k těm standartním a nějak se příliš velikostně neodlišovaly.

7
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Re: Aktualizace 2.19 a 2.19.1
« on: March 03, 2014, 16:44:13 »
P.S.
Mám dojem, že jsem asi předchozí příspěvek omylem smazal. Nenašel jsem tlačítko přidad. Teď se tam objevilo. Tak se omlouvám.

8
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Aktualizace 2.19 a 2.19.1
« on: March 03, 2014, 16:41:13 »
Mám prosbu.
Delší čas jsem používal locus 2.17. Po delší době, kdy jsem pak locus nepoužil, jsem jej zaktualizoval na 2.19 a pak 2.19.1 a změnily se mě body poi a to body germin a částečně i ostatní a vyhledávání značek se značně spomalilo což jsem zjistil až dnes, protože jsem locus pak opět nepoužíval. Změnily se tak, že byly zvětšené, kostrbaté, rozmazané a jiné znaky a barvy. Po přeinstalování zpět na 2.17 se vše vrátilo do původního stavu.
Značky, které jsem si vytvoři sám, ty se nezměnily.
Děkuji za odpověď.
P.S. Nějak to zmizelo a tak to píši znova.
To zpomalení se u mě děle, když chci dát ikonu k bodu, nebo ji změnit.  To vyhledávání ikony  se načítá velmi pomalu u nové verze a je velmi trhané.
Jinak velmi děkuji za odvedenou práci.

Sem vložím skopírované odpovědi.

Pcmann

Ahojky,
pozoruji to samé co to dělá renegades777. Locus v nejnovejsi verzi 2.19.1 při nacitani Poi bodu se značně zpomalil. U mne to trva při načítání asi 10 tisic bodů kolem minuty i déle. U verzí 2.17. a 2.18 to tak dlouho netrvalo a mel jsem ten samý pocet bodů. Byla by moznost se vrátit k nektere předešlé verzi dokud se to nacitani nezlepší. Používám plnou verzi Lotusu a děje se to na telefonu HTC Evo 3. Díky.

menion

Zdravím pánové,

Garmin ikonky jsem byl nucen vyměnit, protože ty staré byly značně nekompletní. Více jak polovina standartních ikonek chyběla, takže se stávalo že importované soubory obsahovaly defaultní "hnědé i", namísto ikony. Nicméně do další verze jsem sadu vyměnil ještě za jednu novější, tak snad ikonky budou vypadat o malinko lépe (rozdíl moc velký není)

Ohledně zpomaleného načítání - co přesně mám udělat abych narazil na stejný problém?

Pcmann

To pomalé nacítání se deje pri zapnutí Locusu, kdy se inicializují mapy a predchozí stav. Po nactení pak jiz beha Locus normalne.

Renegades777

Jak jsem dopsal na začátku, tak se změnila velikost, tvar a zobrazení. Je to bohužel trochu i rozmazané.Rozlišení obrazovky MT 800x480.

9
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Re: Centrování osobních map
« on: August 04, 2013, 17:00:59 »
Díky.
Dnes jsem nainstaloval aktualizaci a udělal smazání souboru podla návodu. Vše funguje. Moc díky.
Měl bych však jednu malou prosbu. Jedná se mě o mapy ESRY WORLD. Dají se prosím někde stáhnout? Přípdně jestli by šli vrátit znova do Locusu.
Děkuji za odpověď.
Renegades

10
Ostatní jedou. Proto jsem právě napsal jen V3. S ostatníma  nebyl nikdy problém.

11
Odkaz na vektorové mapy je od zde.
http://gpsfreemaps.net/mapy/archiv-map-pro-locus
Od tud stahuji vektorové mapy. Pokud si dobře pamatuji, tak odkaz na stahování vektorových map již zde byl na forum zmiňován a ty mapy právě stahuji od tud.
Ten původní odkaz je z tohoto příspěvku
viewtopic.php?f=28&t=2095
proto se zde na foru ptám zda má někdo problém. Kdyby zde odkaz nebyl, tak bych se díval někde jinde.
Zkoušel jsem to několikrát, ale bez úspěchu a to jsem locus přeinstaloval.
A ještě jedna otázka. Před časem jsem se ptal na centrování osobních map. Napsal jsem odkaz na mapu (na přání), která bez problému fungovala do verze 2.10 v pohodě. Od té doby, jak jsem zde již napsal v tomto příspěvku
viewtopic.php?f=28&t=3157
dělá problémy. Je to již tři týdny a odpověď nikde. Proto se ptám, jak dopadlo to odskoušení.

12
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Re: mapy V3
« on: July 05, 2013, 14:12:49 »
Kamaráde(ko).
Nemusel(a) jsi kopírovat můj příspěvek, ale jen napsat příspěvek k mému příspěvku.
Tam jsi ses mohl(a) dočíst vzkaz od meniona k tomuto příspěvku.

13
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Problém s vektorovýma mapami V3
« on: July 03, 2013, 20:35:41 »
Dnes jsem opakovaně stáhl aktualizované (1.7.2013) vektorové mapy V3 z uložo, kde jsou ke stažení.Můžu jen napsat, že nejdou otevřít. Na kartě jsou vidět  a když se po stažení a otevření vektorových map snaží načíst, tak to pak napíše, že nejdou otevřít a už pak v Locusu nejsou vidět.Tak se chci zeptat, jestli to dělá ještě někomu.
Starší V3 ty jedou v pohodě.
Díky.

14
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Re: Centrování osobních map
« on: June 14, 2013, 15:58:28 »
Ta mapa co mám tak má 1,90GB, takže na poslání to asi není. Protože je dost velká, tak jsem hledal, která by se jí mohla podobat,abych mohl poslat odkaz. Po dlouhém hledání a zkoušení jsem podobnou našel.
Podobnou jsem našel na uložto a tak posílám odkaz.   http://ulozto.cz/xUyvEDX/mapycz-cr-7-15-sqlitedb
Mohu jen napstat, že ta chyba se týká části od hraničního bodu Štěpánov nad Svratkou, od kterého je to svislá rovná spojnice na jih až k Rakouským hranicím a vodorovná spojnice na východ až ke Slovenským hranicím. Tento celý obdélník zlobí. Jinak ostatní části jsou v pořádku.
Zlobí to především jak jsem již napsal při přepínání map v zoom větším jak 12. Do 12 je to v pohodě.
V Locus 2.10 je to vše v pořádku.
Jinak ostatní mapy jedou v pohodě.
Měl bych ještě jednu prosobu a tou je ,že bych se rád zeptal, kam se poděly mapy ESRI WORLD. Často jsem je využíval, protože byly velmi podrobné a byly na nich vydět i ty nejmenší cesty. Jednu vadu však měly a tou bylo, že se neaktualizovaly velmi dlouho.
Moc děkuji za odpověď.

15
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Centrování osobních map
« on: June 14, 2013, 02:57:20 »
Nevím jestli to dělá ještě někomu, ale mě ano a zjistil jsem to až dnes, protože jsem si potřeboval najít jednu turistickou trasu, ale od verze 2.11 mě to píše při přechodu na osobní mapy z on-line a vektorových map od přiblížení 13 a je to u mapy  (nevím přesně jak se to píše, ale myslím Schocar maps nebo smart maps a mapa je stará asi 6 měsíců), že mapa není vycentrovana a jestli ji chci vycentrovat. U verze 2.10 je to ještě vpohodě.
Zkoušel jsem to vycentrovat, ale hodilo mě to prostřed republiky. Když jsem se posunul na mapě jinam a nechal přiblížení 13 a přepnul na vektorovku nebo online a pak zpět na osobní, tak mě to vyhodilo stejnou hlášku ,,vycentrovat?,,. Do přiblížení 12 to nic nenapíše. Přitom zůstávám na mapě na jednom místě a s mapou nepohybuji.
Děkuji za odpověď.
P.S. Ještě jsem zkoušel vymazat a znova nahrát uloženou mapu a nic. Stále stejné. Proto jsem se vrátil k verzi 2.10, abych to mohl používat bez problémů.

Pages: [1] 2 3