Menu

Show posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Show posts Menu

Messages - Lanternon

#2
Přesně jak říká ormoru. Díky tomu by se velmi snadno a rychle daly importovat body z poi.cz a myslím, že by to hlavně posunulo na další úroveň prohlížení přes augmented reality.
#3
Zdravím.

Doufám, že nikomu nebude vadit, že jsem si ,,vypůjčil" tohle téma, přišlo mi zbytečné zakládat nové.

Zajímalo by mě, jestli je možné dávkově naimportoval sady POI bodů s přiloženými ikonami. Mám balík zhruba 500 gpx a kml souborů a k nim shodný počet stejnojmenných BMP ikon.

Zatím jsem objevil jen možnost importovat soubory po jednom (což by se značně protáhlo) a měnit jejich ikony jen na některou z přednastavené sady (což by se protáhlo ještě více a navíc by nebyl výsledek tak úplně uspokojivý). V mých očích by nejideálněji fungovalo to, kdybych mohl nakopírovat všech zhruba 1000 souborů do složky Import a Locus je pak sám automaticky přidal a přiřadil k nim BMP ikony.

Takhle to fungovalo na mojí stařičké Nokii se Symbianem a Sygic Mobile Maps. A dodnes jsem překvapený z toho, že se navigace nikterak viditelně nezpomalila. =)

Nerad bych, aby se tímhle jen kvůli mně autor (ke kterému chovám velký obdiv za jeho práci a přístup k uživatelům) zabýval, jen by mě zajímalo, jak moc velký problém by byl tohle zprovoznit...a hlavně doufám, že to takhle už nefunguje, protože jsem posledních několik hodin strávil zkoušením slibně vypadající složky Import v adresáři Locusu. =D

Předem děkuji za odpověď.

...a ANO, potřebuji k životu všechny ty sady POI bodů. :D