Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - zskal

Pages: [1]
1
Jilm: No tohle právě moc dobře nefunguje...Ty mapy jsem konvertoval přes Global Mapper a PDMapCreator..samostatně fungují bezvadně, jenže tam je jedna strana čtverce asi 9km, takže se dost často přechází z jednoho čtverce na druhý...

2
Fakt tyhle mapy nikdo nepoužívá? Nemá nikdo v Locusu problém při zobrazení přejezdu z jedné mapy na druhou?

3
Ahoj, chtěl bych se zeptat jestli je možné nějak v Locusu nastavit aby se mi automaticky načetl aktuální čtverec mapy při průjezdu z jednoho čtverce mapy na druhý. Na kole často používám mapy ZM 1:10000 a ty jsou rozděleny do čtverců. Jenže když přejíždím z jednoho čtverce na druhý a mrknu do mapy, tak vidím že jsem v bílém...prostě aktuální čtverec se nenačetl. Tak musím zastavit a ručně vybrat ten dotyčný čtverec mezi mapami. Nepomůže ani všechny tyto čtverce mít v jedné složce. Dříve jsem používal na Symbianu SmartcomGps a ten to v pohodě přepínal sám. Myslím že i OruxMaps tohle zvládá. Vím že Locus není primárně určen pro kolo, ale tohle je už snad jen poslední věc, která mi v něm chybí...nebo to snad někde jde nastavit?

4
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Barva zaznamenávané stopy
« on: September 27, 2011, 20:53:15 »
Ahoj, já Locus hodně používám mj. taky k záznamům projeté trasy na kole a nedaří se mi v poslední verzi PRO 1.13.2 nastavit barvu právě zaznamenávané stopy. Když ji nastavím na červenou tak ji na mapě vidím jako tyrkysovou, takže musím nastavit tyrkysovou a pak teda na mapě už mám konečně červenou. Dělám něco blbě, nebo je to chybka? Jinak před autorem smekám....fakt moc dobrý prográmek!

Pages: [1]