Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - pmit

Pages: [1]
1
Máš pravdu, tak "dlouho" jsem to nenechal. Na "ostrých" výletech jsem se bál, abych o data nepřišel. To bude tím. :-)

Ještě jednou díky moc.

2
Ahoj,
díky za odpověď. Vyzkoušel jsem, ale nefunguje to tak. Když dám pauzu, pak ukončím Locus (píše aktivní proces záznam trasy), pak vypnu telefon. Tak po zapnutí a nahození Locusu neví nic. Avšak při testování mi Locus jednou spadnul, když trasu zaznamenával a po znovu spuštění automaticky záznam trasy pokračoval. Tedy bez vypnutí/zapnutí telefonu.

Nicméně o spojování tras jsem taky nevěděl, takže to mi řeší můj problém :-)

Ještě jednou díky a mnoho zdaru při tvorbě ;-)

3
Zdravím,
měl bych dotaz ohledně záznamu trasy. Často používám Locus pro záznam výletů na kole a už jsem se několikrát dostal do situace, že mi došla baterie. Když bych si koupil náhradní a měnil ji v půli výletu, lze nějak přerušit záznam trasy a po výměně pokračovat? Jestliže zapnu v nastavení použití My Tracks, a při záznamu trasy dám reboot, tak po naběhnutí telefonu My Tracks pokračuje. Když použiju interní funkci Locusu, tak po rebootu "neví", že jsem něco zaznamenával. Na té interní funkci se mi líbí možnost pauzy, což zase My Tracks nemá.

Kdysi jsem používal jinou rom a ta se často sama restartovala. Ale když jsem po naběhnutí zapnul Locus, tak mi napsal, že je nedokončený záznam trasy, jestli chci pokračovat. Teď se toto neděje a nebo je to jiný typ restartu, nevím....

Používám placenou verzi, v tuto chvíli 1.13.1

Jinak super program, moc díky za vývoj  :D

Pages: [1]