Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - micska

Pages: 1 ... 3 4 [5] 6
61
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Re: Smart Maps
« on: July 01, 2012, 21:15:43 »
OK. :)
Nekdy se to vzpomatuje, pokud vyberu pak znovu mapu pomoci tlačitka Quick map - Nejbližší mapy, které se objeví v l. horním rohu, ale někdy příslušná mapa, na které se to rozpadlo, tam ani v nabídce není. Pak nepomůže nic

62
Quote from: "wlashack"
Ty se taky nezlob, nemyslim to nijak zle, ale na tvuj nazor na logovani ani ty nasledne dedukce jsem se vubec neptal.
No, taky nic ve zlym, pokud budes takto reagovat na uvahu o Tvem problemu, priste se Ti na to kazdej akorat vysere.
Ale k veci. Online log funguje spolehlive, pokud mas dobre pripojeni, coz neni problem Locusu. Pokud se Ti to nelibi, obrat se na sveho mobilniho operatora a spravce GC.com (je dost choulostivy na casove pomery komunikace). Implementovat do Locusu funkci, aby odesilal log do zblbnuti, pokud vzdaleny server hodi timeout, je IMHO totalne zbytecne, offline logovani to resi spolehliveji a elegantneji.

63
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Re: Smart Maps
« on: July 01, 2012, 20:59:15 »
Jo, je to tak, jak pise Kroko_CZ.Cykloturistická 40 spolehlivě, PM_10 občas.
Jsem z Prahy, nechceš se na to kouknout přímo  na mém tlf?

64
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Re: Smart Maps
« on: June 29, 2012, 20:30:29 »
Quote from: "Kroko_CZ"
Tak a podpora je venku, hurááááá. Po instalaci update mi hezky poslušně projel kartu a našel instalované mapy smartmaps. A Jdu testovat

Edit1:
Tak první problém, jakmile se přepne mapa při přechodu na další čast mapy, totálně se rozhodí grafika mapy, velké kostky a pruhy a to i po návratu na původně vybranou část mapy. Vypnutí a zapnutí proggramu nepomůže, Pomůže pouze znovu výběr mapy z menu.
Při zoomování je nefunkční přechod na jinou mapu s vyšším/nižším rozslišením (mám mapy Přehledovka ČR, Turistické 1:25000 a Podrobná ČR 1:10000). To mě až tak nertrápí, ale bylo by to příjemné.

Tak to mohu potvrdit. Omlouvam se za kvalitu obrazku


65
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Re: posunutá SmartMaps
« on: June 26, 2012, 21:27:44 »
Quote from: "dvzd"
Jo, aplikací CatLog. V okamžiku problému to spustíš a pak uložíš log.
http://https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nolanlawson.logcat
OK, jdu na to.

66
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Re: posunutá SmartMaps
« on: June 26, 2012, 20:05:33 »
Quote from: "menion"
je fakt že já to testuju v podstatě jen od stolu. Porvětrám mapky taky někdy venku :)

jinak problikávání jsem snad konečně opravil. Byl tam docela zásadní problém, teď by to navíc mělo být i o něco rychlejší.

 Skvělá zpráva  :D

Existuje možnost, jak uložit stav Locusu v okamžiku, kde dělá nějaké problémy? Abych Ti nějak pomohl najít ev. bug

67
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Re: posunutá SmartMaps
« on: June 26, 2012, 13:11:03 »
dělalo mi to na různých územích, včera Praha, v neděli Novohradské hory. Včera při geocachingu při zapnuté Live map, zvětšení 16 (ale stejně i při přepnutí na jiný zoom), v neděli při aktivní navigaci, což mne trochu zlobilo, protože jet lesem se mi moc nechtělo ;) Myslím, že zoom 15, to jsem za jízdy víc nezkoumal. :-(

Dřív jsem si nikdy, tedy mimo již řešeného blikání, žádných problémů s online Smartmaps nevšiml

68
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / posunutá SmartMaps
« on: June 26, 2012, 08:13:39 »
Ahoj, díky za super aplikaci!
Mám problémy se online SmartMaps. Celá mapa byla včera posunutá o 500m na sever, v neděli pro změnu na jih, to jsem ale nebyl schopen změřit o kolik, odhadem 300m. Teď je to v pořádku. Ostatní mapy fungují OK. Locus PRO 2.4.3. To tak blbne u Smartmaps mapový server?

Hezký den!

69
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Re: Turistické mapy
« on: June 23, 2012, 09:37:17 »
Quote from: "menion"
no nešlo to, ani to nejde v aktuální test verzi (automatické přidání smartmap map) protože to samozřejmě jít nemělo, jen u mě doma ano :)

:) já nyní mluvím to té testovací versi (Free s funčností jako PRO, platnost do 30.6. číslo z hlavy nevím), pokud u ní nemá automatické přidání map fungovat, pak je to v pořádku

70
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Re: Turistické mapy
« on: June 23, 2012, 09:17:25 »
Quote from: "menion"
hehe objevil jsi chybku, takhle ty mapy neměli jít přidat :) mapy se automaticky načtou při startu aplikace pokud jsou nějaké k mání, proto nikdo ještě neměl vědět že už je to v tak daleké fázi :) ... mno takže tohle musím opravit.

na to zobrazení se musím ještě podívat protože to občas zlobí i u online map

Aha :-) Já to za chybu nepovažoval, protože když jsem to takto zkoušel se starší versí, tak to nefungovalo - žádnou mapu to nevidělo, právě to začalo fungovat až s tou zkušební.
Pak bude možná chyba někde jinde, protže jinak byly Smartmaps Locusu uplně ukradené - nikde se v nabídce nezobrazovaly, až po tom zadání adresáře.
Zkusim tím pádem ještě dotaz. Když je to udělané, tak jak má být, půjde při zoomování procházet mezi měřítky Smartmap? Podle toho, co jsi psal jinde, si Locus udělá něco jako "index" map, takže doufám, že to půjde :-)

Jo,potvrzuji, to blikání map to i s online Smartmaps občas dělávalo, ale nevysledoval jsem vůbec nějaké pravidlo či souvislost :-(

71
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Re: Turistické mapy
« on: June 22, 2012, 23:05:46 »
Quote from: "menion"
tady viewtopic.php?f=25&t=1859&start=40#p13321 je už nějaké dva dny k mání test verze, takže budu rád když vyzkoušíš ať případně před releasem (který bude asi v úterý) ještě doopravím co je třeba
Ahoj,
znovu a znovu musím opakovat: Díky za geniální aplikaci!!!

K věci: Stáhl jsem .apk z výše uvedeného odkazu zkušební versi, nainstaloval, přidal  jako mapový adresář Smartmaps/Maps a HURÁÁÁ, v osobních mapách se objevily off-line Smartmaps :-) Zkouším to na 2 zařízeních. Huawei tablet s ICS to běhá dokonale. Na mobilu Motorola Defy s CM7 občas blbne zobrazení - na mapě bliká rozčtverečkovaná mapa, ale v podstatě také dobře.
Mám dotaz: je možné, aby Locus přecházel při zoomu z jednoho měřítka Smartmaps do druhého? Na obou zařízeních musím jiné měřítko vybírat ručně, a to tam zatím nemám 1:25tis a 1:50tis. Ta si ale koupím, až z toho bude Menion něco mít :-)

72
Quote from: "menion"
zatím nejde, je to něco co už po mě Arcao chtěl před relativně dávnou dobou ale ještě jsem se k tomu nedostal. Tudíž je to v plánu, visí to na mě ...

Tak to je výborná zpráva  :) už se nemohu dočkat

73
Ahoj, mam dotaz, je možné, že už se to tu řešilo, ale nemohu to dohledat ani zde ani jako funkci v Locusu.
Zkusim to popsat: Pokud otevřu detaily bodu, v nástrojích je i volba "Aktualizovat keš" (hádám, že přes Arcaouv addon)

Je způsob, jak aktualizovat najednou více keší jedné kategorie - tedy v Category vyberu - zatrhnu _n_ keší  a takto vybrané keše nechat nějakým způsobem najednou aktualizovat?

Pokud to nyní nejde, je to technologicky obtížné toto implemetovat?

Díky za skvělý program i dokonalou podporu!  :D

74
Quote from: "menion"
vše chápu ještě než jsem si přečetl tvé psaní. Psuk pomohl, nicméně jsem to testoval a narazil jsem na problém že ten waypoint se nedá jednoduše odlišit od jiných protože kód neobsahuje "FI" a i jméno je jiné když máš češtinu nebo když máš angličtinu.

Ty jsi mi ale krásně odpověděla, že máš sice česky "Finál ...", ale popis se ti vrací jako anglické "Coordinate override", což si teda vezmu jako indetifikátor final waypointu a upravím to podle toho .. děkuji. Uvidíme jak to bude fungovat

Právě se LOCUS aktualizoval a FUNGUJE TO!!!
Díky za skvělý program a skvělou funkci  :D

75
Quote from: "Arcao"
Ahoj,

asi takhle. Groundspeak ve svém API corrected coordinates zatím oficiálně nepodporuje, ale je možné je získat jako uživatelské body. Problém je v tom, že z API dostanu všechny unikátní změny, které uživatel zadal do corrected coordinates a nemám žádnou možnost zjistit, která změna je poslední. Tím pádem se do Locusu pošlou všechny corrected coordinates jako Final waypointy. A právě tím, že Locus dostane více finál waypointů, se nedokáže rozhodnout, který je ten pravý.

Takže pokud corrected coordinates vyplníte pouze jednou, mělo by to fungovat (snad).

Ahoj, diky za reakci  :)
Ano, tohle chápu. Problém je, že to nefunguje ani v případě, pokud je tam upravený WP jen jeden  :(  (jak jsem už psal, fungovávalo to takto, cca ještě v únoru, od určité doby to takhle neběhá  :cry:  )
Druhá věc je, jak říkáš, že GC.com vrací bodů měkolik, v případě, že opravu udělá člověk vícekrát. Tyto body jsou však nějakým zposobem seřazeny a označeny číslem (Konečné umístění 1, Konečné umístění 2.....). Stalo se mi to pouze u jedné keše, takže nevím, šlo-li o náhodu, ale čísla byla podle pořadí oprav. Řadí to nějak GC.com nebo Addon přiřadí nějaká identifikační čísla?

Díky, hezký den!

Pages: 1 ... 3 4 [5] 6