Menu

Show posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Show posts Menu

Messages - babi

#76
Jasně, použitelné je,) Ale na trasy do max dvou hodin výletu.
S GPS auto-off jsem mohl po horách chodit celý den, nebo jezdit na kole aniž bych řešil baterku. Což byla obrovská výhoda. Proto je pro mě osobní tato funkce prioritní. ;-)
Jak jsem psal, s testováním rád pomůžu. :P

Sent from my HTC Wildfire S A510e
#77
Tak jsem dneska byl venku a testoval. S danou vezí funguje nahrávání trasy ikdyž je displej vyplý, ale jedině s vyplým gps auto-off.
Se zaplým gps-auto-off se gps zapne, zjistí mou polohu, zapíše bod a konec. Tedy nezaznamenává další body, ani se zaplým displejem, ani s vyplým. Prostě zůstane trčet na bodě, který zaznamenal při zapnutí gps auto-off. Satelity jsou stále 0/0 a gps je stále ZAPLÁ.
Taky mi jednou při zapínání gps auto-off aplikace spadla.

Doufám, že se to brzy vyřeší aby bylo nahrávání tras zase brzy použitelné.

Když tak zase rád otestuji provedené úpravy.
#78
jo jo, jsem si jistý. zbytek procházky jsem měnil nastavení na všechny možné varianty a co deset minut kontroloval jestli se něco zaznamenalo nebo ne. a po žádném bodu ani památka. naposled zaznamenaný bod byl než jsem vypnul displej.
novou verzi vyzkouším nejrychleji zítra. pak pisnu poznatky.
zatím dík!
#79
Zdravím.
Dnes jsem se vydal na vánoční procházku a cestu jsem si chtěl nahrát. Kouknu tedy do nastavení, jestli se někde něco nezměnilo, a nastavím tyto hodnoty v "Nastavení" - "GPS a pozice":
"Vypnout lokalizování" - zde vše zaškrtnu
"Automatické vypnutí interní GPS" - povolím GPS auto-off, nastavím čas na 30s.
S tímto nastavením doufám, že jakmile zapnu nahrávání trasy a vypnu displej telefónu, že se stále co 30s gps ZAPNE, zjistí pozici, uloží mou polohu a zase se GPS vypne.
Avšak s tímto nastavením je GPS stále zapnutá (vůbec se nevypíná, jen nechytá satelity, je zobrazeno 0/0) a při vypnutém displeji ani nezaznamenává mou polohu. Takže mám rozestup bodů když jsem si toho všiml asi 500m.
Při vypnutém GPS auto-off zapisuje mou polohu neustále, avšak zase pokud vypnu displej je konec. Žádné zjišťování polohy, nic.

Několik verzi (aktualizaci) nazpátek vše fungovalo správně. Při cyklovýletech jsem zapl nahrávání trasy, vypl displej, schoval telefón a po příjezdu dom jsem měl krásně celou cestu nahranou s body co 30s zaznamenanými.

Je možné, že jsem špatně pochopil některá nastavení, proto bych se rád zeptal, jak docílím toho, abych mohl nahrávat trasu co určitý počet sekund s tím, aby mezi tímto intervalem se GPS vypla a mohl mít vyplý displej?

HTC Wildfire S, Android 2.3.5, S-ON, Locus Pro 1.15.3.

Děkuji za jakoukoli radu.
PS: Šťastné a veselé!!
#80
Other features / Re: Geocaching Features
October 02, 2011, 22:15:09
These are really good news from menion!!
- I agree with Khaytsus with his first point - "refresh" feature will be great.
- Online logging will be great as well.
- I really miss one thing - images in listing! Will be great to do that automaticly with cache downloading.
#81
ne né, jako kritiku jsem to nemyslel, jen se v tom snažím najít tu správnou logiku ,)
dobrá dobrá dobrá :D tak ještě jinak skusím popsat kde tím směřui. Když už tato kategorie slouží pro rychlý přístup k bodům, co takhle do vlastností každé kategorie přidat možnost "oblíbené?" Aby šlo tuto vlastnost nastavit těm kategoriím, které jsou teda moje nej. Odpadla by tak možnost mít pouze a jen jednu kategorii "oblíbené" do které by uživatel musel kopírovat i třeba jiné poi, které má v jiných kategoriích (duplicitní poi, atd).
BTW, moc nás rozmazluješ s tím, že tak aktivně bereš v potaz nápady lidí, pak si i já vymýšlím samé hlouposti :D
#82
1) Fakt že jo .) Dík
3) To nevím, jestli to funguje. V terénu se mi s tím nechtělo hrát, přeci jen jsem jel se projet a kochat se krásami Beskyd :D Napadlo mě to až doma. Na další cestě to vyzkouším jestli to bude fungovat. V tom případě, budeš nějak tu funkci upravovat, nebo měnit? Pokud ano tak by se určitě hodil nějaký přepínač, který by interval zkrátil a pak zase vrátil do normálu. Nebo nějak překopat nastavení gps.
#83
tak jo, nápady mám a napíšu je raději do české sekce, přeci jen to půjde snáze ,)
1) líbí se mi funkce sejmutí obrazovky s mapkou, jen mi chybí možnost obrázek jen uložit, né posílat na gmail či ostatní věci
2) s jedničkou souvisí i druhá fičurka. mám-li nějaký poi, a chci mu přidat obrázek, nebo fotografii, tak lze buď vyfotit, a nebo vybrat nějaký uložený obrázek. co takhle tam přidat možnost "sejmutí obrazovky" - aby se danému bodu přidal jako obrázek screen mapky?
3) když jsem v režimu záznamu trasy, byla by zde možnost zapnutí gps trvale? například: nahrávám si trasu, dojedu k nějaké kešce a potřebuji zapnout trvale gps a navigovat se podle kompasu (stále nahrávám trasu), pak zase gps vypnout a dále pokračovat v nahrávání trasy? tuším, že by tohle bude mít na starosti "gps a umístění"-"čas mezi gps pozicemi," kde mám nastaveno 60s. možná by pomohlo přidat možnost změnit tuto hodnotu do "rychlého přepínače."
btw, jaká hodnota je defaultně nastavená v "čas mezi gps pozicemi?" byla tam 1s? nějak jsem to zapoměl  :P
uvidíme co mě dále napadne  ;)
#84
ad 1) já ti nevím ,) podle mě je to zbytečné-když už aplikace má mít přístup do nějaké kategorie, tak do všech. vytvářet "speciální" kategorii mi příjde nelogické. člověk má více kategorií pro různé účely a tohle tam jen tak nějak "překáží."
#85
Add-ons & Co-apps / Re: Addon - Geocaching
September 12, 2011, 10:31:17
cool man!! i am looking forward to new release.
and, what about "write note" icon? because a lot of folks just write note for example on mystery cache and go to find it a few days (weeks) later. it will be nice to find this cache at the first look into the map.

thanks a lot for your work!
#86
Add-ons & Co-apps / Re: Addon - Geocaching
September 11, 2011, 23:27:35
ok, so hope it will be fixed soon ,)
and will wait for arcao resposnse.

thanks men
#87
Add-ons & Co-apps / Re: Addon - Geocaching
September 10, 2011, 22:14:16
Hi there.
Just using Locus Pro 1.12.0 and gc4locus 1.3.6.1 and have a problem with "terénní poznámky" (terrain notes). When i added "found it" note -> the icon of this cache changed to "smile" aka found it. But, when i added "write note" to this found cache, the icon changed back to normal icon (depends on cache). Weird, when i delete this "write note," "found it" is still there, the icon is still normal (not smile). But (again :D) in one cache i have already found, have both "found it" and "write note" there and icon of this cache is "smile."
I really do not understand it :)
I would like to have smile icons everywhere.

Second thing, hope in your addon will be option which allow us to download full info about caches (full listing WITH PICTURES, more logs).

Thanks for your work Arcao!!!
babi
#88
ahoj,
právě jsem zakoupil pro verzi. a cosik se mi po instalaci nezdá.
1) v data-kategorie je jedna kategorie "Oblíbené" označená červeně a nejde nijak vymazat, nebo jsem nepřišel na to jak a rád bych se jí zbavil.
2) ještě bych měl dotaz spíše na autora addonu pro geocaching, přidat do addonu možnost co vše se má s keškama stahovat. lidi by určitě uvítali jak více logů, tak hlavně obrázků v listingu, ty mi chybí nejvíce. chápu, že je to nyní tak, aby nebyl velký přenos dat, ale i tak většina lidí kešky stahuje doma.
děkuji