Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - pavel_o

Pages: [1]
1
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Re: Nemohu rozbehat sqlite mapu
« on: September 02, 2011, 21:17:47 »
Tak u stažených map z Locusu to udělá to samé.
Pokud jsou samostatně přímo v adresáři "maps" soubory *.sqlitedb-shm a *.sqlitedb-wal se sice vytvoří také, ale mapy po jednom fungují.
Pokud se dají do adresáře a spojí se, tak se také ty souboru vytvoří a po druhém spuštění již locus nevidí adresář se spojenými mapami.

2
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Re: Nemohu rozbehat sqlite mapu
« on: September 02, 2011, 20:31:54 »
Tak jsem udelal cos mi radil (smáznul cache, prejmenoval adresář) a jednou se mi podarilo mapy nastartovat. Když jsem Locus vypnul a znovu zapnul opet jsem je jen videl,ale nesli spustit. Nyní už ani po smazáni cache a přejmenování mapy nevidím. Jdou naimportovat spodním + tlačítkem, ale to jsou pak zase jen po dlaždicích a musí se přepínat.
Zjistil jsem, že se ale v adresáři kde jsou jednotlivé dlaždice (jsou to zřejmě ty samé co jsou v odkazu výš) objevili soubory *.sqlitedb-shm a *.sqlitedb-wal a po jejich smazání se znovu objeví i v locusu a jdou normálně načíst.
Takže je to zrejmě úplně stejný problém jako tu řešíte.

3
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Re: Nemohu rozbehat sqlite mapu
« on: September 02, 2011, 15:48:14 »
Ahoj, nevím jestli můj dotaz je k tématu, ale od vydání nové verze programu, mi nejdou načíst mapy které mám v adresáři maps (osobní) ještě v jednom adresáři kvuli načítání celé mapy, abych nemusel překlikávat stále nové čtverce.
Postupoval jsem podle tohoto návodu http://http://forum.asamm.cz/viewtopic.php?f=28&t=566 a od vydání nové verze LOCUS již mapy v adresáři nevidí, přestože před tím to běhalo v pohodě.
Nevíte co s tím?

Pages: [1]