Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Topics - notoric

Pages: [1]
1
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / manuál a pár drobností
« on: August 12, 2011, 01:05:17 »
Zdravíčko
Předem bych chtěl poděkovat za výbornou aplikaci. Přiznám se bez mučení, že prozatím používám aplikaci zdarma, neboť ani přibližně po 2 měsících (podotýkám občasného) používání nejsem schopen přijít na to, jak se pomocí Locusu navigovat z místa A do C přes bod B. Mohl bych tedy v tomto směru požádat o doplnění mauálu? Některé lidi je třeba vzít za ruku a trpělivě krok po kroku jim ukázat, jak to mají udělat =). Prozatím aplikaci používám jako jakési "ukazovátko pozice".
Například by se mi líbilo, kdybych se mohl navigovat po trase co si naklikám na cykloatlasu, tak jako jsem to dříve dělal v konkurenční nejmenovaná aplikaci pro Javu.
A druhá věc co mě trápila je častá nedostupnost těchto stránek. Přestože mám celkem obstojné optické připojení (APčko na střeše) a všechny možné i nemožné stránky mi fungují, sem se "zaboha" nemohu dostat. Až teď, zhruba v jednu v noci když jsem zrovna dořešil jeden androidí problém a Locuse instaloval jsem si vzpoměnl na Vaše forum.

Děkuji

Pages: [1]