Menu

Show posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Show posts Menu

Messages - atnarfus

#1
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Re: Locus / c:geo
July 29, 2011, 13:46:13
Díky za nakopnutí správným směrem. Myslel jsem, že je to vyloženě problém jenom v kombinaci s c:geo, proto jsem hledal pouze tento termín.
Vyzkouším, jestli pomůže vypínání GPS před ukončením aplikace. Mám pocit, že to dělá až aktuální verze 1.9.4. Předtím jsem se s tím nesetkal.
#2
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Locus / c:geo
July 28, 2011, 22:47:03
Pro geocaching v offline režimu používám kombinaci Locusu a c:geo. Oba softy jsou super, ale poslední dva týdny se mi stává, že když v c:geo vyberu cache, dám navigovat a z menu zvolím Locus, tak se mi někdy cache na mapě neukáže. Střed obrazovky je sice v místě cache, ale ikonka tam není. Nebo se tam vykreslí hnědá ikonka která je jako výchozí v Locusu pro uložené body. Normálně se ale má zobrazit bublina s barevnou ikonou podle typu cache. Celé to několikrát opakuji až to dostane rozum.
Netuším jestli je chyba v jenom nebo ve druhém. Zatím jsem ani nedokázal vypozorovat něco logického proč se problém objeví a proč to zase začne fungovat jak má.