Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - atnarfus

Pages: [1]
1
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Re: Locus / c:geo
« on: July 29, 2011, 13:46:13 »
Díky za nakopnutí správným směrem. Myslel jsem, že je to vyloženě problém jenom v kombinaci s c:geo, proto jsem hledal pouze tento termín.
Vyzkouším, jestli pomůže vypínání GPS před ukončením aplikace. Mám pocit, že to dělá až aktuální verze 1.9.4. Předtím jsem se s tím nesetkal.

2
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Locus / c:geo
« on: July 28, 2011, 22:47:03 »
Pro geocaching v offline režimu používám kombinaci Locusu a c:geo. Oba softy jsou super, ale poslední dva týdny se mi stává, že když v c:geo vyberu cache, dám navigovat a z menu zvolím Locus, tak se mi někdy cache na mapě neukáže. Střed obrazovky je sice v místě cache, ale ikonka tam není. Nebo se tam vykreslí hnědá ikonka která je jako výchozí v Locusu pro uložené body. Normálně se ale má zobrazit bublina s barevnou ikonou podle typu cache. Celé to několikrát opakuji až to dostane rozum.
Netuším jestli je chyba v jenom nebo ve druhém. Zatím jsem ani nedokázal vypozorovat něco logického proč se problém objeví a proč to zase začne fungovat jak má.

Pages: [1]