Menu

Show posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Show posts Menu

Messages - general77

#1
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Re: náměty
April 25, 2017, 15:52:24
Tak jsem to zkoušel a nějak mi to nejde. Tlakovy senzor vůbec nejde zapnout. Musela by být zřejmě možnost připojení měřiče tlaku přes bluetooth manažera.
#2
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Re: náměty
April 24, 2017, 11:45:55
Nadmořská výška se mi zobrazuje, ale nevím z čeho si to Locus bere. Mám totiž stáhnuty do Locusu  výškové body.
K tomu snímači jde stáhnout firemní aplikace, ale ta je jen v čínštině. Zkoušel jsem ji, jen abych věděl, že snímač funguje. Ukazovalo to vše rychlost, kadenci, výškové metry, teplotu i tlak.
#3
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Re: náměty
April 24, 2017, 08:22:44
Ahoj, měl bych také jeden návrh, zda by šlo přidat do bluetooth manažeru snímač teploty. Vlastním totiž tento snímač rychlosti a kadence (https://www.aliexpress.com/item/Fitness-Bluetooth-Bike-Speed-Sensor-Cadence-Altitude-Mileage-Temperature-Air-Pressure-Gradient-Sensor-Wireless-Bicycle-Computer/32763498372.html?spm=2114.40010508.4.19.I0l23N), který umí snímat i tlak, teplotu, výškové metry a úhel stoupání.
Díky Zdenek
#4
Zdravím, tak jsem nakonec zjistil, že problém byl někde mezi sedlem a telefonem. ;-) Provedl jsem reset telefonu, a znovu vše nastavil. Nevím co před tím bylo špatně, ale teď již vše funguje tak jak má a rychlost z bluetooth snímače je vidět i v exportovaném gpx.
Ještě bych se chtěl zeptat, zda by šlo přidat do bluetooth manažeru snímač teploty. Vlastním totiž tento snímač rychlosti a kadence (https://www.aliexpress.com/item/Fitness-Bluetooth-Bike-Speed-Sensor-Cadence-Altitude-Mileage-Temperature-Air-Pressure-Gradient-Sensor-Wireless-Bicycle-Computer/32763498372.html?spm=2114.40010508.4.19.I0l23N), který umí snímat i tlak, teplotu, výškové metry a úhel stoupání.
#5
Zdravím,
nn, mám jen jeden snímač, který snímá jak kadenci tak rychlost. Tu druhou možnost jsem tam přidal, jen abych vyzkoušel zda to nebude fungovat s tím. Ale také ne. Pokud bude potřeba můžu zaslat nějaké GPX soubory, co jsem si uložil. 
#6
Nikdo neví?   :'(
#7
Ahoj, používám Locus map na zaznamenávání trasy na kole. Zakoupil jsem si bluetooth snímač kadence a rychlosti. Propojení tohoto snímače s Locusem proběhlo bez problémů. Na dashboard vidím vše také dobře. Jak kadenci, tak rychlost ze snímače. V nastavení, záznam trasy, profil záznamu cyklistika mám v pokročilém nastavení hardwarová zařízení kromě monitoru srdečního tepu, také cyklo senzor rychlosti a kadence, a cyklo senzor rychlosti. Když však po ukončení jízdy vyexportuji záznam do GPX, tak tam je pouze zaznamenaná kadence a ne rychlost ze snímače. Rychlost se neaktualizuje rychle dle snímače, ale asi dle satelitů. Po exportu do CVS vidím hodnoty jak u bluetooth snímače srdečního tepu, tak u kadence. U rychlosti (speed_sensor) není žádná hodnota. Nevíte prosím, co kde mám nastavit, aby se do GPX zaznamenala i aktuální rychlost ze snímače? Děkuji za rady.