Menu

Show posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Show posts Menu

Messages - Ja Som

#1
No laboroval som s tým dva dni a asi šarapatu ozaj robí tá  karta.Keď ju strčím do počítača zahlási - vyskytol sa problém s touto jednotkou skontrolujte jednotku a opravte ju.Na tejto jednotke sa našli chyby.Ale dám kontrolovať aj opraviť a počítač zahlási že sa žiadne chyby nenašli.Lenže  táto karta sa správa akosi divne.Napr. vymažem fotografie zo zložky či už počítačom alebo na telefóne a po čase sú v zložke fotografie znova.To som zistil dnes.Predtým deň som to skúšal tak že som tvrdo vymazal v telefóne z SD karty celú zložku Locus a vymazal som aj aplikáciu z telefóna.Potom som ju nainštaloval znova a nové body záujmu (vaiponty) ostávali aj po vypnutí a zapnutí appky.Pokým sa po čase neobjavila znova na SD karte zložka Locus. Keď sa tam táto zložka objaví pri štarte appky mi zahlási - Našli sa zmeny v adresároch Locus Map Pro - Prosím vyberte predvolený adresár aplikácie.A sú tu dve možnosti - 1. /storage/emulated/0/Locus alebo druhá možnosť 2. /mnt/extSdCard/Locus Keď potvrdím 1.prvú možnosť nové vaiponty sa po uložení a zapnutí a vypnutí appky nestrácajú keď zvolím 2. druhú možnosť sú tam vaiponty z minulého roku a nové vaiponty po uložení a vypnutí a zapnutí appky zmiznú.
#2
No predčasne som sa tešil.Ukladanie bodov záujmu ostáva uložené po vypnutí a znova zapnutí len niekedy ale väčšinou nefunguje.Nechcel som vypisovať a nechať to tak kým nepríde ďalšia aktualizácia.Nová aktualizácia 3.16.1 prišla chviľku to išlo ako má a dnes znova zadám bod záujmu uložím ho bod je na mape aj vo vaipontovom priečinku ale stačí že aplikáciu vypnem a znova zapnem a bod tam už nie je.Staré body čo som zadával minulý rok pritom vo vaipontovom priečinku ostávajú ako majú.
#3
No neviem čo sa stalo ale dnes som zapol telefón a mapová aplikácia Locus Pro mi pracuje ako má.
Bod po uložení a vypnutí a zapnutí aplikácie ostáva uložený.Som veľmi rád že táto výborná appka znova funguje ako má  :)
#4
Bod tam mám po uložení aj na mape aj vo vaipontovom priečinku.Po vypnutí a znova zapnutí aplikácie bod na mape aj vo vaipontovom priečinku zmizne.Locus nehlási žiadnu chybu..A pritom staré body záujmu ktoré som tam dával minulý rok vo vaipontovom priečinku ostávajú.Môžem nahrať videonahrávku celého postupu a pošlem odkaz keď treba.
#5
Neviem prečo ale v najnovšej aktualizácii mi nejde uložiť vaipont čiže bod záujmu.Ten bod je tam dám ho uložiť je tam ale keď vypnem a znova zapnem appku Locus Pro, bod zmizne. Appku som aj vymazal a znova nainštaloval a aj tak to nefunguje.Staré body záujmu vytvorené na predošlej verzii tam ale sú.Appku používam na telefóne Samsung Galaxy S 3