Menu

Show posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Show posts Menu

Messages - martin

#1
Zdravím.
Chtěl bych si pořídit tento hrudní pás ( http://www.az-zdravi.cz/-mereni-ekg/1209-snimac-srdecniho-tepu-s-bluetooth-hrm-2806b.html )
je šance, že bude s Locusem spolupracovat? Má bluetooth 4.0 a spolupracuje s aplikacemi jako jsou Endomondo, Strava, Fitcare, Runtastic a podobně. Díky za info.
#2
Ok. Nakonec jsem to vyřešil kombinací filtru do jména si vkládám pro chůzi (ch) pro běh (b), kolo (k) atd. V kombinaci s filtrem datum mohu pak filtrovat co potřebuji. Díky.
#3
Zdravím.
Dle doporučení jsem vyzkoušel rozdělení podle skupin a složek zapojil jsem i pár svých přátel bohužel jsme se shodli, že to lze takto provést, ale je to nepraktické a ne zrovna přehledné (musí se totiž vždy přejít ze složky do složky a tam aktivovat filtr a pak si nechat zobrazit statistiku). Pokud by filtr byl dostupný přímo v menu, kde se vytvářejí skupiny pak by to mělo smysl. Já jsem zastánce jednoduchosti a tak jsem se mrknul do vyexportované trasy a našel jsem tam, že se přenáší informace o barvě, kterou je trasa zaznamenávána. Pokud by se v profilech nastavilo třeba:   
chůze (trasa červená)
kolo (trasa zelená)
auto (trasa modrá)
daly by se pak trasy filtrovat podle barev?

Dík za odpověď.
#4
Po aktualizaci jsem vyzkoušel filtrování podle data. Je to super. Moc díky za toto vylepšení šetří spoustu ťapnuti. Pokud mohu ještě jeden návrh na filtr. Při spuštění záznamu trasy jsou tři základní mody Pěší Kolo a Auto, Každý má možnost vybrat ikonu. Pokud by se trasy daly filtrovat podle těchto ikon už by to bylo dokonalé, Ještě jednou díky.
Martin.
#5
Zdravím. Locus používám již asi dva roky a toto téma mě zajímá. Chtěl bych se zeptat, zda by bylo možné vytvořit v menu pro skupinu rychlý filtr pro výběr tras třeba za: týden; měsíc; rok.
Mám třeba skupinu zaznamenaných tras za rok 2015 a vybírat ručně trasy za určité období (třeba březen) je dost nepraktické a pomalé. Představoval bych si filtrování tras za určité časové období, zbylé trasy by se automaticky skryly. Poté bych si mohl zadat statistiky a dozvěděl bych se kolik jsem ušel kilometrů. Díky za odpověď. Martin.