Menu

Show posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Show posts Menu

Messages - steve2

#1
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Re: náměty
March 14, 2017, 23:15:35
Vdaka za odpoved, robil som to tak , ale chcel som sa nejako vyhnút mazaniu rutinných zaznamenaných jazd po ukončení štatistiky.
Trocha z iného rožku, je ve to velká fantazia , aby dashboard fungoval na uzamknutej obrazovke ? (niečo ako náhrada respektive vytunený cyklocomputer, i ked  pomocou ovladania gestami  je to celkomO.K)

Steve
#2
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Re: náměty
March 12, 2017, 17:27:21
Ahoj,
teraz si robim ročnú štatistiku (prevýšenie, najazdené km..) iba z uložených tras cez funkciu trasy- štatistiky. Bolo by možne niečo ako majú cyklocomputery,celkove najazdené  km, prevýšenia , priem. rychlosť .......bez toho aby musela byť každá jazda uložená ? (niečo v menu: uložiť hodnoty iba do štatistiky ... a ta by sa mohla v lubovolnom čase resetovať)  Aby sa  nemuseli ukladať rutinné- opakované jazdy-trasy, kde ich je potom neprehladne vela.

Dakujem, Steve.
#3
O.K. vďaka, to tačitko som použival, keď som sa chcel dostať do aktualnej pozice, neuvedomil som si že sa to aj systemovo zapina , alebo vypina, asi som mal oči ......
#4
Ahoj, mam zapnutu funkciu "metoda držania sa stredu" --pevny čas 5 sekund. Keď hladam cestu presúvam mapu, pritom čakam - pozeram možnú cestu (viac ako 5 sekund) a pri tej "nečinnosti" ma  vráti zas na aktualnu pozíciu. Je to nepraktické a často to zas opakujem. Pritom sa ta funkcia zapina a vypina až v Menu. Nebolo by zlé, keby sa ten čas dal nastaviť aj na inú hodnotu , alebo keby sa ta funkcia dala zapnuť alebo vypnuť na pravom paneli. Alebo to ide nastaviť aj teraz ?
Dakujem, Steve.
#5
Tie mapy mam z netu.(neviem ako vznikli)
Ďakujem za super podporu. (vidim že som "investoval" do perspektivnej apk). Na biku sa bez nej nepohnem, a pre singl jazdca v terene je na nezaplatenie.
ps. škoda už len tych včerajšich štyroch hodin špekulovania a kopirovania.
#6
Tak som obetoval interny priestor a skusil som ju tam nahrat a mapa ide !. Pred aktualizaciou (na 3.13.0) 100% išla aj z karty .
#7
Ahoj,
dnes som aktualizoval na ver. 3.13.0 pro  a nenačita mi mapy s koncovkou sqlitedb z SD karty (externa), veľkost mapy 1.5 GB.
Doteraz vždy bez problemov. Sony Z3, android 4.4.4. Mapy s koncovkou gccz.map idu bez problemov.
Pridal som aj screenshot. Pri nahravani mapy napiše, že proces uspešny , ale ju neukaže (prehral som ju aj zo zalohy -ale nič)
(skusil som inu lesnu mapu velkost 2GB, ta išla)
Nič som nemenil v nastavení. Su to dve mapy. Jednu som nepoužival dokonca dva tyzdne, nejde ani tá..... Dá poradit ?
Ďakujem.
#8
Ďakujem, super rada, funguje 100%.    :) :) :)
#9
Ak možem poprosiť, na byvalom HTC 816 (Lolipop 5.0.2) perfektne fungovali dynamicke výšky-samozrejme OFF LINE. Na novom SONY Xperia Z3 - Kit kat 4.4.4 to nemožem rozchodit Možete mi prosi poradiť (nejaky subor si to samo stiahlo, ale nic) Vinikajúca funkcia, ktora mi teraz velmi chýba) Dakujem