Menu

Show posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Show posts Menu

Messages - aramej

#1
Vdaka za info. Aktualizoval som to, locusov to uz chcelo menej, ale problem zo stiahnutim pretrvava,  proste zasek pri 750...
#2
Tak troška upresním mapu Kysucké Beskydy mi stiahlo bez problémov, ale problém je s tým protiľahlým štvorcom MS Beskydy tak ten mi pri sťahovaní zamrzne.

Takže skúsil som to podľa vášho návodu a nejak to nefunguje chce to zase zaplatiť. Za ten predpripravený štvorec MS Beskydy som už dva krát platil po 212 Locoinov pri pokusoch ho stiahnuť a tretí krát platiť za to isté čo nejde stiahnuť tak to je už moc aj na koňa.
https://youtu.be/BpLVMbBi04c
#3
Tak pri stahovani druheho stvorca mi vyhodilu tuto hlasku
Pritom prvy stvorec Kysucke beskydy mi stiahlo bez problemov.  Miesta v telefone mam dost a taktiez internetove pripojenie je v poriadku.
#4
Dakujem pekne, uz mi to stahuje. Je to troska skryte tak som to asi prehliadol.
#5
No praveže by som ju aj kupil ale v Locuse to nejde...  Je aj iny sposob ako ju kupit a vlozit do locusu?
#6
Dobrý deň. V locuse som si kúpil 500 LoCoins myslel som si že za ne si kúpim mapy od SHOCart ale vyblafla na mňa táto hláška. To myslia ako vážne, veď to je dva mesiace pre boha? Poradíte nejakú kvalitnú alternatívnu mapu na cykloturistiku.