Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - Joska 000

Pages: [1] 2 3 ... 5
1
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Re: Citlivost bodu.
« on: September 30, 2021, 08:55:58 »
Tak to musím taky vyzkoušet, bo jsem přešel na Lokus Pro. ale nějakou starou verzi 3.37.2 kde to funguje zatím bez problémů. Aktualizace jsem zakázal.

2
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Re: Citlivost bodu.
« on: September 15, 2021, 08:39:53 »
Já to prostě nechápu. Doma když v aplikaci pracuji, tak vše bez problémů, jak při zumování, tak se nabízí v roletce co si chci zobrazit apod. Jak začnu cestovat tak pravej opak. Pokud ještě s aplikací po cestování doma pracuji, pořád to zlobí. Po určitých operacích s mobilem to zase funguje normálně. Udělal jsem záznam, tak jenom jak to zobrazit?

3
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Re: Citlivost bodu.
« on: August 31, 2021, 17:39:31 »
No nedělalo by mě to problém zaslat, akorát tedy netuším jak, bo celá "zipsoubor"  má asi 100mega. Nějak tedy zmenšit? Jinak u mě pouze keše. Ostatní se jeví OK. Jsem PM a keše tahám z databáze.Joska.

4
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Re: Citlivost bodu.
« on: August 29, 2021, 21:03:07 »
Tak mě to nedalo a opět zkouším. Mé poznatky jsou, že zřejmě když dojde k pohybu a mobil načítá polohu, tak začne vznikat problém. Pokud aplikaci spustím třeba při plánování doma, tak je to super. No nějak si na to začínám zvykat, bo mě nic jiného nezbývá. Časem nahodím videozáznam.

5
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Re: Citlivost bodu.
« on: August 10, 2021, 20:52:18 »
Dnes jsem testoval a mám smíšené pocity a vůbec nevím jak to to nějak specifikovat. Dva mobily a na každém jiná apka/navigace na bod/záznam trasy. Apka PRo fungovala bez problémů asi při najetí na 30 bodů keší a pak opět citlivost zmizela. Mám dojem že proběhla nějaká aktualizace. Apka Map asi u 10 bodu kolaps, okno nevyskočí i když stojím přímo na souřadkách, při kliknutí na nejbližší keš se vysune a okamžitě zmizí info. Při popojetí na další keš mohu předešlou zalogovat a systém se tváří OK. Zkoušel jsem tedy jen lopointy a ty ač byly opravdu mini,tak nebyl problém se zobrazením. Trasa zobrazení taky OK. U obou aplikací. Ovšem pokud je třeba bod a trasa združenej, tak se nabídne většinou pouze trasa. To platí třeba i o lopoint/keš.Trošku mě mate, což jsem tedy dříve nepoužíval, vychytávka co udělat po nálezu při použití živé mapy. Tam mě to nějak nefunguje, ale asi jen pro to, že by se to muselo zřejmě u každé keše aktualizovat. No to by byl pěknej vopruz.

6
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Re: Citlivost bodu.
« on: August 09, 2021, 20:15:33 »
No ostatní body kromě keší moc nepoužívám a tak nemohu potvrdit. Vyzkouším. Pokud jen třeba doma plánuji a ťukám na body tak OK, ale jakmile jsem v terénu a používám jako navigaci, začíná být ten problém. Většinou dělám i záznam trasy. Je fakt ,že u Pro verze problém není.

7
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Re: Citlivost bodu.
« on: August 05, 2021, 17:05:38 »
Tak to je asi ono. Jak začnu nějak manipulovat s mapou, problém je na světě. Mrzí mě to, bo jsem se musel vrátir k verzi PRO.

8
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Re: Citlivost bodu.
« on: July 08, 2021, 18:00:00 »
Právě, že to dělá zcela nepravidelně takže vypátrat nějakou souvislost s "něčím" se mi vůbec nedaří. Zkoušel jem aji zvětšit bod, ale problém setrvává. Prostě třeba až na 5tý dotek je kladná reakce.

9
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Citlivost bodu.
« on: June 19, 2021, 07:58:14 »
Zdravím. Stává se mi velmi často, že nemohu aktivovovat bod po ťuknutí na ikonu . Vypadá to, že to zlobí pouze u ikon keší. Ostatní přístupová tlačítka i waipointy jsou OK.
Edit: Tak jsem udělal tovární reset a nové nastavení a zatím OK. Uvidím v praxi.
Edit: Tak pořád je to oproti jiným "dotykovým bodům" nějak méně citlivější, což ve staré verzi nebylo.

10
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Záloha do cloudu
« on: May 20, 2021, 21:19:23 »
Zdravím. Ve staré poslední verzi se mi nedaří nahrát zálohu do Dropboxu. Vždy mě to uloží do interní paměti. Xiaomi redmi 5. V nové verzi bylo přidáno i One Drive a tam je problém ten samý. Xiaomi Poco.Vždy jen do interní paměti. Musím říci, že dnes si tedy nová apka nějak žila svým životem. No zatím uvidím co bude dál.
Edit: Tak beru zpět. Je tam rozdíl v aut.záloze a ruční záloze. Jak jsem pochopil aut. to ukládádá do cloudu dle určené cesty a ručně se ukládá do interní paměti.

11
Zdravím. Locus používám velmi dlouho dobu a tak už jsem si nějak zvykl na určitá rozložení. Ale nová verze je opět tak nějak překopaná a člověk se musí zase naučit co a jak. Vyhovovalo by mě, aby se položky ve vyskakovacích oknech daly sestavit, případně zneviditelnit dle mého přání. Jen pro příklad uvedu. Ve verzi 3.51.3 se zobrazuje postupně: umístění ve složce/souřadnice vypočítané/souřadnice originální/poznámka/ a potom další info o bodu.Verze LM4 už to má uplně jinak a tak se musí listovat sem a tam abych si třeba jen ověřeřil rozdíl souřadnic. Samozřejmě,že každej to může brát jinak a má jiné prijority v zobrazování.

12
Problém právě vzniká v tom, že Geocaching od nějaké doby umožňuje vlastní úpravu souřadnic a ty když aktualizuji,tak musím odškrknout "Zachovat vlastní data při importu". Takže se vše přepíše včetně poznámek a zobrazí to změněné souřadnice. Asi jedině nějaká možnost vlastní poznámky vytvořené v aplikaci nějak oddělit od synchronizace. No vyzkouším ještě jak to funguje při importu GPX souborů.

13
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Zachovat vlastní data během importu.
« on: October 19, 2020, 18:56:35 »
Zdravím. Trošku maturuji u přenosu dat a není mi jasné jak zachovat vlastní záznamy. Pokud zaškrknu "nepřepisovat data", tak moje poznámky při aktualizaci ke keši zůstanou zachovány, ale souřadnice změněné na webu se v Locusu neaktualizují. Pokud odškrknu, souřadky se aktualizují, ale zmizí moje poznámky. Dělám něco špatně? Díky.

14
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Zapisování/kopírování souřadnic.
« on: August 29, 2020, 09:15:50 »
Zdravím. Nebyla by možnost přepnutí na jeden řádek,tak jak je to třeba v ověřovátku na GC. Díky.

15
[CZ&SK] - diskuze o Locusu / Re: Poslední aktualizace
« on: March 12, 2020, 08:44:59 »
Po aktualizaci z 11.3.2020 to vypadá zase OK. Uvidíme časem.

Pages: [1] 2 3 ... 5